12 تیر با انتشار یک بروزرسانی مشکلات ورژن PS4 بازی Crash Team Racing برطرف می‌شود

۱۲ تیر با انتشار یک بروزرسانی مشکلات ورژن PS4 بازی Crash Team Racing برطرف می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۰ تیر ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۴

ورژن پلی‌استیشن ۴ بازی Crash Team Racing دارای باگی بود که ذخیره‌های دستگاه را می‌پراند، این باگ در ۱۲ تیر با یک به‌روزرسانی حل خواهد شد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Crash Team Racing به‌تازگی منتشر شده است که تاکنون توانسته دل طرفداران و منتقدین را به‌دست آورد. متاسفانه در نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی، باگی گزارش شده است که تمام سیوهای بازی را از بین می‌برد. اکتیویژن خبر داد که به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

در یک پست توسط blog post، اکتیویژن خبر از برطرف شدن باگ پلی‌استیشن ۴ بازی Crash Team Racing در ۱۲ تیرماه داد و به کاربران توصیه کرد که تا آن زمان بازی را اجرا نکنند و صبر کنند. اکتیویژن ادامه می‌دهد که این مشکل زمانی بوجود می‌آید که کاربران بسیار زیادی به شبکه وصل می‌شوند.

استودیو Beenox که وظیفه توسعه بازی Crash Team Racing: Nitro-Fueled را بر عهده داشت، از این مشکل آگاه است و هم‌اکنون سخت مشغول برطرف کردن آن است. Beenox به عنوان معذرت خواهی گفت که اگر بازیکنان مسابقات آنلاین را تا پایان ۱۳ تیر به پایان برسانند، ۲۵۰۰۰ سکه Wumpa دریافت خواهند کرد که آن را می‌توانندصرف شخصی‌سازی کنند.

همراه با به‌روزرسانی برطرف کردن باگ‌ها رویداد Grand Prix نیز در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل مسابقات جدید، شخصیت جدید و آیتم‌های جدید برای شخصی‌سازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: