اکس‌باکس اسکارلت مایکروسافت

صحبت‌های فیل اسپنسر راجع به طراحی جذاب Xbox Scarlett

توسط مهدی صبح در ۲ تیر ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۲

مدیر اکس‌باکس، فیل اسپنسر می‌گوید که طراحی کنسول «اکس‌باکس اسکارلت» Xbox Scarlett سنتی نخواهد بود. اسپنسر گفت که طراحی نسل بعد کنسول‌ها هنوز مشخص نشده اما شخصا می‌داند که چه شکلی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

فیل اسپنسر گفت:

بالاخره روزی نمایش می‌دهیم که کنسول چه شکلی خواهد داشت. شکل فیزیکی آن کامل نشده است. می‌دانم که طراحی آن چگونه خواهد بود. قرار است چیز جالبی به نظر برسد. چیز جدیدی که جالب خواهد بود اما هنوز شکل فیزیکی و طراحی آن تکمیل نشده است.

او هم‌چنین راجع به قیمت این کنسول صحبت کرد و گفت:

قیمت مهم خواهد بود. واضح است که قیمت کنسول یکی از چیزهایی است که افراد به دنبال دانستن آن هستند. در حینی که می‌بینیم قیمت‌های رقبای‌مان چگونه تغییر می‌کنند و چیزهایی مانند هزینه گمرکی و مالیات را نیز باید در نظر بگیریم. ما قیمت را در نظر داریم اما باید از همه چیز اطمینان پیدا کنیم و به زودی قیمت‌ها را منتشر خواهیم کرد.

ترامپ پیشنهاد کرده تا اجناس الکترونیکی که از چین به آمریکا وارد می‌شوند شامل مالیاتی ۲۵ درصد شوند. مایکروسافت و دیگر شرکت‌ها ممکن است مجبور شوند این مالیات را از مشتریان دریافت کنند و این موجب کالایی گران‌تر خواهد شد. در همین باب، نینتندو تصمیم گرفته تا تولیداتش را از چین خارج کند تا روی قیمت‌هایش تاثیر نداشته باشد.

کنسول اکس‌باکس اسکارلت در تعطیلات ۲۰۲۰ همراه با بازی Halo Infinite منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: