بازی Gears 5 استودیو The Coalition

نداشتن بتل‌پس و رایگان بودن بسته‌های الحاقی بازی Gears 5

توسط مهدی صبح در ۱ تیر ۱۳۹۸ , ۱۲:۲۸

تا انتشار بازی Gears 5 به توسعه‌ی استودیو The Coalition تنها سه ماه باقی مانده است و این استودیو به تازگی راجع به بخش چندنفره صحبت‌هایی انجام داد. به گفته‌ی آن‌ها در یک پست وبلاگی، بازی Gears 5 هیچ بتل‌پسی نخواهد داشت و محتوای بسته‌های الحاقی به صورت رایگان عرضه خواهند شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو The Coalition راجع به سیستم جدیدی که بازی Gears 5 خواهد داشت صحبت کرد. این سیستم، همان سیستم پلی‌تایم برای دریافت آیتم و پول درون بازی است. سیستم Tour of Duty برای مثال به بازیکنان آیتم‌های قابل شخصی‌ساز مانند لباس‌ها خواهد داد، آن‌هم برای کامل کردن چالش‌های روزانه و فصلی. این به نظر ترکیبی از مدل محبوب در بازی‌های فورتنایت و ایپکس و سیستم سابق Gears 5 است.

بازی Gears 5 همچنین شامل یک ارز واقعی با نام Iron خواهد داشت. شما قادر خواهید بود تا مقدار محدودی از Tour of Duty دریافت کنید و استودیو می‌گوید‌ آیتم‌هایی که از این راه خریده می‌شوند، به بازیکنان مزیت‌های رقابتی نسبت به بازیکنان دیگر نمی‌دهد. گرچه در بازی Gears 5 بوست‌هایی برای بالا بردن سرعت پیشرفت فروخته می‌شود. بوست‌هایی چون دوبرابر کردن تجربه‌ی کسب شده از بخش چندنفره، دوبرابر کردن هورد، تجربه‌ی Escape Character و دوبرابر کردن دراپ‌ها در فروشگاه وجود دارند. البته که The Coalition‌ تایید کرده که بوست‌ها صرفا چیزی از محتوای بازی را برای‌تان باز نمی‌کنند اما می‌توانند به باز شدن آن‌ها سرعت ببخشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: