بازی Watch Dogs Legion دارای 20 ورژن داستان‌سرایی است

بازی Watch Dogs Legion دارای ۲۰ روایت متفاوت در داستان‌سرایی است

توسط افراسیاب در ۱ تیر ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۳

بازی Watch Dogs Legion برای کسانی که علاقه به تکرار چندین‌وچندباره یک بازی دارند رویایی بود که به حقیقت پیوست. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

Clint Hocking کارگردان خلاقه بازی Watch Dogs Legion در جریان مصاحبه با مجله Edge اظهار داشت که آنها با ۲۰ خط داستانی متفاوت می‌خواستند مطمئن شوند که هیچ بازیکنی هیچ بخشی را یکجور بازی نکند و این با شخصیت‌های متفاوت، با شخصیت‌پردازی‌های متفاوت، با دیالوگ‌های متفاوت و کنش متفاوت به‌دست می‌آید.

Hocking اطلاعات فراوانی در این زمینه منتشر کرد:

 بازی دارای قهرمان اصلی مانند دیگر بازی‌ها نیست، تمام شخصیت‌هایی که در شهر مشاهده می‌کنید می‌توانند قهرمان داستان شما باشند. و این شخصیت‌ها به هیچ عنوان مانند هم نیستند که مثلا تنها نام و ظاهرشان متفاوت باشد. هرکدام از آنها دارای ویژگی و شخصیت منحصربه‌فرد خود هستند و شما با انتخاب آنها کات‌سین‌های متفاوتی خواهید دید و داستان متفاوتی خواهید داشت.

وی در ادامه اظهار دارد برای آن که یک دیالوگ یا یک کات‌سین را برای بار دوم مشاهده کنید دست‌کم باید ۲۰ بار در یک قسمت شکست بخورید؛ و این یعنی مانند بازی‌های Skyrim و Witcher 3 سال‌ها می‌توانید سرگرم بازی شوید بدون آنکه شاهد یک داستان تکراری باشید. وی در ادامه می‌گوید:

مهم نیست که شما یک انسان فرهنگی، یک مامور مخفی، یک پیرزن ۸۰ ساله، یک فرد خوش‌تیپ یا هرشخصی از هر طبقه‌ای را انتخاب کنید، زیرا با هرکدام داستان متفاوت و منحصربه‌فرد خود را تجربه خواهید کرد.

بازی Watch Dogs Legion در ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: