برنامه‌ی GOG برای یک‌پارچه کردن گیم لانچرها؛ موافقت مایکروسافت

توسط مهدی صبح در ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۸

GOG Galaxy 2.0 قصد دارد تا هر کتابخانه و نرم افزار لانچر را به یک نرم افزار تبدیل کند. استیم، اوریجین، اپیک گیمز لانچر، یوپلی، بتل نت و اکس‌باکس اپ لانچرهای معروف صنعت بازی هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

یک لانچر برای حکمرانی بر همه‌ی آن‌ها

تمام لانچرهایی که نام برده شد، باعث می‌شوند تا شرکت‌های بازی کنترل کامل روی بازی‌ها، پیام‌ها و پول‌هایی که رد و بدل می‌شود، داشته باشند. حال نرم افزار GOG Galaxy 2.0 وارد بازار شده و تنها خانه‌ی بازی‌های GOG نیست. این لانچر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به کتابخانه‌ی بازی‌ها، لیست دوستان و هر اطلاعات از هر لانچر متصل رایانه‌ی شخصی یا کنسول‌های بازی پشتیبانی شده دسترسی داشته باشید. روی هر یک از بازی‌ها کلیک کنید، توضیحات آن در تمام پلتفرم‌ها و آخرین فعالیت‌ها و اچیومنت‌های دریافت شده را تماشا خواهید کرد.

در لیدربورد می‌توانید ببینید چه کسانی بالاترین امتیاز، بیش‌ترین زمان بازی و بیش‌ترین اچیومنت‌ها را دریافت کرده است. دوستان‌تان نیز در هر پلتفرمی آنلاین باشند نمایش داده می‌شود. چت به صورت کراس پلتفرم در تمام بازی‌ها ممکن است در ابتدا وجود نداشته باشد اما بعدها اضافه خواهد شد.

در صورتی که عنوانی را نصب نداشته باشید و در لانچر GOG روی نصب آن کلیک کنید، لانچر مربوط به بازی فعال شده و بازی نصب می‌شود. پس از آن هر زمان که بخواهید عنوانی را بازی کنید از طریق لانچر یک‌پارچه‌ی GOG امکانش وجود دارد. تا به حال تنها مایکروسافت به صورت رسمی این اجازه را به GOG‌ داده و این شرکت در حال صحبت‌ با صاحبان لانچرهای دیگر برای پشتیبانی رسمی است. لانچرهایی مانند بتل نت، یوپلی، اوریجین، اپیک گیمز لانچر، استیم و دیگر لانچرها تا به صورت رسمی به لانچر یک‌پارچه‌اش اضافه کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: