روایت داستان در بازی Elden Ring بیشتر به سری سولز نزدیک است تا Sekiro

روایت داستان در بازی Elden Ring بیشتر به سری سولز نزدیک است تا Sekiro

توسط افراسیاب در ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۱

با توجه به اطلاعات منتشر شده از بازی Elden Ring باید بگوییم که این بازی قصد دارد تا به ریشه‌ها و فرمول ساخته‌های قدیمی‌تر  استودیو فرام سافتور بازگردد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در صورتی که Sekiro هم ویژگی‌های زیادی را از ساخته‌های قبلی فرام سافتور به ارث برده بود، اما در دو بخش، راه کاملا متفاوتی را در پیش گرفته بود. نخست در بخش مبارزات، سپس در بخش داستان‌سرایی. برخلاف سری سولز در Sekiro بخش عمده داستان به صورت مستقیم توسط میان‌پرده‌های بازی روایت می‌شد. اکنون به نظر می‌رسد که استودیو قصد دارد تا برای داستان بازی Elden Ring به فرمول مبهم و متفاوت خود بازگردد.

برای کسانی که با سری سولز و Boodborne آشنا نیستند، شایان ذکر است که این بازی داستان خود را در میان‌پرده‌های رایج و استاندارد که در عناوین دیگر مشاهده می‌کنیم، روایت نمی‌کند، بلکه برای درک داستان آن باید از طریق سرنخ‌هایی که در محیط بازی پیدا می‌کنید، صحبت با NPCها و کاووش در نقشه اقدام کنید.

آقای هیدتاکا میازاکی کارگردان بازی Elden Ring در جریان مصاحبه با IGN اظهار دارد که آنها برای روایت داستان خود قصد دارند تا به فرمول ساخته‌های پیشین خود بازگردند.

با توجه به آنکه آقای میازاکی پیش از این نیز گفته بود مبارزات بازی نیز به سری سولز نزدیکتر خواهد بود، به نظر می‌رسد طرفداران تشابهات زیادی میان این بازی و سری سولز خواهند یافت.

بازی Elden Ring در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: