بازی Apex Legends استودیو Respawn

به نظر می‌رسد به بازی Apex Legends اژدها اضافه خواهد شد

توسط مهدی صبح در ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۰

اخیرا بازی Apex Legends ساخته‌ی استودیو Respawn اعلام کرده که چیزهای بزرگی به بازی اضافه خواهد شد. بازیکنان گزارش دادند که اطراف نقشه‌ی بازی صدای اژدها می‌شنوند و گاهی آن‌ها را می‌بینند و به نظر می‌رسد که برای فصل دوم بازی آماده می‌شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این موجودات پرنده در ساب‌ردیت با نام Flyers خطاب می‌شوند و اگر یکی از آن‌ها را بکشید، می‌تواند کمی لوت به دست بیاورید. همچنین در توسعه‌ای متوجه شدیم که «لوایثان»هایی که در آب در خارج از نقشه بودند، به میزان چشم‌گیری جابه‌جا شده‌اند.

تریلری که EA برای فصل دوم بازی Apex Legends در EA Play قبل از رویداد E3 2019 نمایش داده شد، چشمی مانند چشمان مارمولک در پایان به تصویر کشیدند. این موجودات از چیزی که فکرش را می‌کنید بسیار کوچک‌تر هستند.

این بازی در رقابت با بازی Fortnite است و رقیب آن با تغییرات بزرگ و رویدادهای بزرگ در هر فصل مشهور است و Apex Legends تا به حال از این رویه پیروی نکرده است. البته مدتی است که اژدهایی در زیر قلعه‌ی Polar Peaks وجود داشت و حالا به نظر می‌رسد آن اژدها فرار کرده و قلعه نیز تخریب شده است. پس از این اتفاقات در بازی Fortnite شنیدن وجود موجودی مشابه در بازی Apex Legends آن‌قدرها جالب نیست. حال باید منتظر به‌روزرسانی فصل دوم بازی Apex Legends بمانیم و ببینیم که چه چیزهای بزرگی انتظارمان را می‌کشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: