بازی World of Warcraft پچ Rise of Azshara

تماشا کنید: عرضه‌ی پچ جدید بازی World of Warcraft با نام Rise of Azshara

توسط مهدی صبح در ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۲

جدیدترین پچ بزرگ بازی World of Warcraft با نام Rise of Azshara روز ۲۵ جوئن (۴ تیر) منتشر خواهد شد. این مینی‌ اکسپانشن دو منطقه جدید، یک raid و یک  مگادانجن و محتوای بسیاری را به بازی اضافه خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

آخرین اکسپانشن برای بزرگ‌ترین بازی MMO یعنی World of Warcraft با نام «نبرد آزروث» Battle of Azeroth آگوست سال گذشته منتشر شد. پس از این اکسپانشن طرفداران آن‌قدرها هم راضی نبودند و توسعه‌دهندگان مجبور به کار روی یک مینی اکسپانشن شدند و حال تاریخ انتشار آن را به دست آوردیم. امروز تریلری از این بازی منتشر شده است:

 

میزان محتوایی که در پچ Rise of Azshara بسیار زیاد است. بازیکنان دو منطقه‌ی جدید برای انجام ماموریت‌های جدید دارند. این دو منطقه Nazjatar و Mechagon نام دارند. همچنین در پچ ۸.۲ یک Raid و یک مگا‌دانجن به بازی اضافه شده است.

همچنین کارهای زیادی روی سیستم Heart of Azeroth / Azerite انجام شده است. سیستم Essence جدید باید چیزهای جدیدی را در دسترس گذاشته و انتخاب‌های بیش‌تری به بازیکنان بدهد. تفکر راجع به این‌که بازیکنان چگونه با این سیستم شخصی‌سازی جدید تعامل خواهند داشت، جالب است. در این پچ بازیکنان می‌توانند در مناطق جدید با مانت‌ها پرواز کنند. ۹۰ بتل پت جدید، دو ست Heritage Armor جدید و چیزهای جدید دیگر به بازی اضافه شده‌اند.

پچ Rise of Azshara روز ۲۵ جوئن برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: