بازی Elden Ring در میان عناوین فرام‌سافتور شباهت بیشتری به سری سولز دارد

بازی Elden Ring در میان عناوین فرام‌سافتور شباهت بیشتری به سری سولز دارد

توسط افراسیاب در ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۳

طرفداران سری سولز چیزهای آشنای بسیاری در بازی Elden Ring پیدا خواهند کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

سری سولز با بازی Demon’s Souls در سال ۲۰۰۹ متولد شد، از آن زمان استودیو فرام‌سافتور به فرمول خود در این بازی‌ها وفادار بوده و در این یک دهه همواره به فکر رشد و توسعه استایل خاص بازی خود بوده است. بازی Sekiro که در سال جاری منتشر شد، با ژانر اکشن ماجراجویی و سرعت بالای خود قطعا بیشترین فاصله را از فرمول‌های سری سولز گرفته است. با توجه به معرفی بازی Elden Ring در E3 بسیاری از طرفداران دوست دارند بدانند تا این بازی به چه سمتی حرکت می‌کند و به چه میزان به سری سولز شباهت خواهد داشت. خب طبق صحبت‌های کارگردان بازی و خالق فرانچایز سولز طرفداران بیشترین شباهت را با سری سولز در این بازی خواهند یافت.

هیدتاکا میازاکی در جریان مصاحبه با IGN کمی در مورد گیم‌پلی بازی موردانتظار Elden Ring صحبت کرد. طبق اظهارات وی، بازی Elden Ring یک عنوان جهان‌باز است که طبق چهارچوب Dark Souls توسعه یافته است. هرچند که وی ادامه می‌دهد که در مبارزات و ساختار کلی بازی تفاوت‌های بسیاری نیز وجود خواهد داشت و با توجه به گستردگی بازی بسیار متنوع‌تر با آپشن‌های بسیار بیشتر خواهد بود. میازاکی می‌گوید:

Elden Ring یک بازی اکشن سوم‌شخص نقش‌آفرینی است که در یک ستینگ فانتزی جریان خواهد داشت. مقدار زیادی از عناصر گیم‌پلی بر منطق Dark Souls استوار است. البته این به معنای این نیست که بازیکن می‌تواند از همان روش برای پیشروی استفاده کند، باتوجه به وسعت و بزرگی بازی تفاوت‌های بسیاری وجود دارد.

بازی Elden Ring هم‌اکنون برای پلتقرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در حال توسعه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: