Phoenix Point

E3 2019|تاریخ انتشار بازی Phoenix Point به همراه تریلر کوتاهی اعلام شد

توسط محمد اسفندیار در ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ , ۰۹:۲۵

تاریخ عرضه بازی Phoenix Point: استودیو بازی‌سازی Snapshot Games، با انتشار تریلری، از تاریخ انتشار بازی Phoenix Point و اطلاعاتی راجب بازی پرده برداشت؛شرکت Kinda Funny Games در نمایشگاه E3 2019، رویدادی را برگزار کرد که هدف از آن معرفی بازی های مستقل بود.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

طبق جدید ترین اخبار منتشر شده از این رویداد،تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Phoenix Point منتشر شد. این بازی که توسط تیم خالق X-COM در دست ساخت می‌باشد،
روایتگر داستانی است که جان انسان ها توسط بیگانگان جهش یافته تهدید می‌شود و سازمانی جهانی برای مقابله و از بین بردن این موجودات در حال تشکیل است. در تریلر قرار داده شده، تاریخ عرضه بازی Phoenix Point مشخص است.

لازم به ذکر است برای ساخت Phoenix Point توسط استودیو Snapshot Games، از موتور بازی‌سازی Unity استفاده می‌شود که قطعا در خروجی بازی و جذابیت های گرافیکی و ویدئویی آن نقش پررنگی خواهد داشت.این بازی قرار است در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۸، برای کنسول ایکس باکس وان و همین طور کامپیتور (مک و ویندوز) منتشر شود.
تریلر این بازی که با عنوان Next Life منتشر شد را از دست ندهید

طبق تریلر منتشر شده، Phoenix Point در جهانی خاکستری داستانش را روایت می‌کند. جهانی از آینده جایی که طبیعت دست خوش جهش های ژنتیکی شده و شما را با تجربه‌ی جنگی از جنس آینده همراه می‌کند.

جایی که جهش های ژنتیکی و تغییر چهره‌ی زیست محیطی زمین تا جایی پیش رفته است که دیگر تشخیصخودی از بیگانه نیز سخت می‌شود. و به نوعی مرز ها در حال فرو ریختن اند.
همین تریلر سینمایی یک دقیقه و نیمی انقدر جذابیت و به خصوص زیبایی های گرافیکی دارد که می‌تواند شما را جزو لیست منتظران انتشار این بازی قرار دهد.
استودیو Snapshot Games و همراهانش فعلا به انتشار همین تریلر سینمایی اکتفا کرده و جزئیات بیشتری از Phoenix Point، به خصوص از گیم پلی بازی منتشر نکرده اند. اما با همه‌ی این ها این بازی در E3 2019 و بخش Kinda Funny Games نظر ها را جلب کرده است.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: