صحبت توسعه‌دهندگان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در مورد طول‌مدت و درجه سختی بازی

صحبت توسعه‌دهندگان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در مورد مدت‌زمان و درجه سختی بازی

توسط افراسیاب در ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۲۹

خوشبختانه به‌ نظر می‌رسد که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به میزان کافی سخت و طولانی خواهد بود. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار به نظر می‌رسد که بالاخره طرفداران می‌توانند به یک بازی تک‌نفره درست‌وحسابی از فرانچایز Star Wars دسترسی داشته باشند. در E3 سال جاری طرفداران توانستند برای نخستین‌بار شاهد گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باشند و خوشبختانه این بازی توانست رضایت همگان را کسب کند. بدون‌شک با مشاهده گیم‌پلی بازی می‌توان تاثیرات سری Souls را بر روی این بازی متوجه شد، اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا از نظر سختی چقدر شبیه Souls خواهد بود؟ علاوه بر درجه سختی، طرفداران در مورد طول‌مدت این بازی خطی تک‌نفره سوال‌های فراونی می‌پرسند.

در پنل کولوسئوم رویداد E3 2019 آقای Vince Zampella رئیس استودیو رسپاون و Stig Asmussen کارگردان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اطلاعات فراوانی از ویژگی‌های متنوع بازی مانند مبارزات، داستان و باس‌های بازی منتشر کردند.

هنگامی که چندتن از منتقدین اشاره کردند که دموی بازی بسیار آسان بود به قاطعیت با آن مخالفت کردند. آنها گفتند که Star Wars Jedi: Fallen Order در واقع یک بازی بسیار دشوار است، البته نه به دشواری سری سولز یا sekiro. آنها همچنین قول دادند که بازی به میزان کافی طولانی خواهد بود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: