پشتیبانی کامل اکس‌باکس اسکارلت از لوازم جانبی و دسته‌های اکس‌باکس وان

توسط مهدی صبح در ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۰

در کنار قابلیت سازگاری برگردان برای نسل‌های گذشته‌ی اکس‌باکس، پروژه‌ی اسکارلت از دسته‌های اکس‌باکس وان و لوازم‌جانبی آن نیز پشتیبانی می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این موضوع در یکی از پست‌های جدید اکس‌باکس تایید شده است. البته Xbox Career که روی اکس‌باکس وان دارید نیز روی اکس‌باکس اسکارلت نیز در دسترس است. البته شایعات دیگری راجع به این کنسول در حال انتشار است که تا به حال به صورت رسمی تایید نشده‌اند و نمی‌توان از چیزی مطمئن بود.

در همین حین، در جدیدترین قسمت از Xbox Inside، مدیرعامل اکس‌باکس یعنی فیل‌ اسپنسر تایید کرد که عناوین اکس‌باکس، اکس‌باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس وان همگی روی اکس‌باکس اسکارلت قابل تجربه هستند. دقیقا همانند سازگاری برگردان امروزه‌ی اکس‌باکس وان، تمام بازی‌ها به دلایل حقوقی قابل بازی نخواهند بود.

پروژه‌ی اسکارلت در تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و شامل یک پردازنده‌ی شخصی‌سازی شده‌ی AMD Zen 2 و تکنولوزی ناوی خواهد بود. بازی Halo Infinite که استودیو ۳۴۳ Industries وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را به عهده دارد نیز همراه با این کنسول عرضه خواهد شد. البته این بازی برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ رایانه‌ّهای شخصی نیز منتشر خواهد شد.

نظر شما چیست؟ کنسول اکس‌باکس اسکارلت می‌تواند موفق‌تر از اکس‌باکس وان عمل کند؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: