Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه خواهد شد

توسط محمد اسفندیار در ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد بازی Rainbow Six Siege را برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه کند. تیم سازنده‌ی بازی نیز علاقمند به حفظ طرفداران و بازی‌بازان موجود در تمام پلتفرم‌هاست.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

الکساندر رمی (Alexander Remy) کارگردان Rainbow Six، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Daily Star گفته است که تیم سازنده‌ی Rainbow Six Siege برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌‌ی این بازی تیراندازی تاکتیکی آنلاین ندارد و تاکید کرد هدف آن‌ها کامل کردن بازی فعلی است.

با این حال، با درنظر گرفتن اینکه کنسول‌های نسل حاضر به تدریج به آخر راه خود می‌رسند، سوال این است که Rainbow Six Siege در چند سال آینده چگونه خواهد شد. اگر Ubisoft تصمیم بگیرد که منابع را به یک نسخه جدید از بازی بیاورد، می‌تواند موجب نگرانی بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی شود.

با این حال به نظر می رسد که این طرح در دستور کار نیست. رمی به این نکته اشاره کرد که تیم سازنده می‌خواهد نسخه‌ای از بازی که در کنسول‌های نسل بعدی اجرا می‌شود، با سخت افزار موجود فعلی کار کنند.

وی در این مورد اظهار داشت:

ما نمی‌خواهیم جامعه‌ی طرفداران خود را در میان پلتفرم‌های مختلف جدا سازیم. در یک جهان ایده آل می‌خواهیم بازی‌بازان را از هر پلتفرم دوست داشته باشیم تا بتوانیم در کنار هم بازی کنیم. ما با همان روحیه در حال نزدیک شد به نسل بعد هستیم.

وی ادامه داد:

قدرت و استحکام هر بازی چند نفره به اندازه‌ی طرفداران آن است. بنابراین من اعتقاد دارم هنگامی که کنسول های نسل بعد عرضه شوند باید هر تلاشی که ممکن است انجام دهیم تا آن‌ها به عنوان یک رایانه‌ی شخصی قدرتمند در مقایسه با رایانه‌های شخصی دیگر محسوب شوند.

Rainbow Six Siege در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: