Mario Tennis Aces

تماشا کنید: تریلری از جدیدترین شخصیت بازی Mario Tennis Aces منتشر شد

توسط محمد اسفندیار در ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۸:۳۰

یکی از بازی‌های انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ، عنوان جذاب و منحصر به فرد Mario Tennis Aces شناخته می‌شود که با فضا و محیط خاص خود، توجه‌ی افراد زیادی را جذب کرده است. حال به تازگی، تریلری با محوریت یکی از شخصیت‌های جدید این بازی منتشر شده که هواداران این سری را به سوی خود کشانده است.در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Mario Tennis Aces تابستان سال گذشته برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. این بازی پس از عرضه با واکنش مثبت منتقدان و بازی‌بازان رو به رو شد. بسیاری از منتقدان، کنترل و مکانیک‌های جذاب آن را تحسین کردند. همچنین فهرست شخصیت‌های حاضر در Mario Tennis Aces نیز توانسته نظر مثبت علاقه‌مندان نینتندو را به خود جلب کند که هر از گاهی بر تعداد آن‌ها نیز افزوده می‌شود. حال اخیرا تریلری از یکی از شخصیت‌های جدید این عنوان در دسترس قرار گرفته که به نظر می‌رسد، برای بسیاری از بازی‌بازان و کاربران این بازی جذاب بوده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این شخصیت که تحت عنوان Fire Piranha Plant شناخته می‌شود از قابلیت‌های خاص و منحصر به فردی برخوردار است که حرکات و نمایش‌های جذابی را از خود ارائه می‌دهد. این شخصیت می‌تواند توپ‌هایی آتشین را به سوی حریف پرتاب کند و در مجموعه‌ شخصیت‌های تکنیکی بازی طبقه بندی می‌شود. Fire Piranha Plant به نوعی یک گیاه مخصوص است که درون یک گلدان قرار گرفته و در بازی بدون پا حرکت می‌کند. مانند شخصیت‌ها و کاراکترهای پیشین بازی Mario Tennis Aces، شخصیت Fire Piranha Plant در تورنومنت‌های آنلاین قابل دسترسی است.

بازی‌بازان و کاربران می‌توانند، از تاریخ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) تا تاریخ ۹ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) با شرکت در مسابقات آنلاین این شخصیت را به دست آورند.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر این بازی که شخصیت Fire Piranha Plant به تصویر کشیده شده است را از زیر مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: