تماشا کنید: نسخه ریمستر بازی Ghostbusters در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

توسط احسان محمدیه در ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۹:۲۲

در دو هفته گذشته خبرهای مختلفی از انتشار بازی Ghostbuster the video game remastered به بیرون درز کرده است. اما امروز صحت این شایعات از طرف سازنده بازی تایید شد. بازی «گوست‌باستر» (Ghostbusters) تا انتهای سال جاری میلادی  عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.
اGhostbusters که به عنوان محصول مشترک توسط دو استودیو «مد داگ» (Mad Dog) و «سیبر اینتراکتیو» (Saber interactive) در سال ۲۰۰۹ ساخته شده بود، حالا برای آخرین نسل کنسول‌های بازی، کاملا بازسازی یا به قول اهالی صنعت بازی ریمستر شده است.
معرفی بازی امروز صبح در جریان پخش تریلری از آن انجام شد. بازی برای پلتفرم‌های PS4، Xbox، Switch و PC تائید شده است. بازی بر روی رایانه‌های شخصی فقط به صورت اختصاصی بر روی فروشگاه «اپیک» (Epic) در دسترس خواهد بود.

هنوز تاریخ دقیقی برای ارایه Ghostbusters مشخص نشده ولی تاریخ ارایه آن در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.بر اساس آنچه در تریلر دیدیم، گرافیک بازی به شدت بهبود پیدا کرده و انصافا چشم نواز است. البته نمایشی از گیم پلی بازی تا به حال ارائه نشده که امیدواریم آن نیز به کیفیت این تریلر باشد.
خبرهای جدید در مورد این بازی را در دنیای بازی خواهید خواند. برای دیدن تریلر بازی به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: