شایعه: ممکن است Ghost of Tsushima در نیمه اول سال ۲۰۲۰ عرضه شود

توسط امیرحسین قافله‌باشی در ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۸

پس از مدتی طولانی بی‌خبری در مورد زمان انتشار بازی‌های اختصاصی بعدی سونی، با سیلی از اخبار و اطلاعات جدید مواجه شدیم. پس از این که سونی تایید کرد Death Stranding، Ghost of Tsushima، و The Last of Us part 2 قطعا برای PS4 عرضه خواهند شد و آن قدر تاخیر نخواهند کرد که به PS5 موکول شوند، اطلاعاتی از هر سه عنوان از طریق کانال‌های مختلف منتشر شد.در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

به تازگی به صورت رسمی اعلام شد Death Stranding در ۸ نوامبر سال جاری عرضه خواهد شد، و گزارش‌های بعدی هم حاکی از این بود که The Last of Us part 2 هم احتمالا در فوریه ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. حالا هم می‌شنویم که Ghost of Tsushima در نیمه اول سال ۲۰۲۰ (یا حتی زودتر) عرضه می‌شود.

Jason Schreier از Kotaku در توییتر بیان کرد بر اساس آن چه شنیده است Ghost of Tsushima در نیمه اول سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. همچنین صفحه بازی در سایت آمازون بریتانیا نشان می‌دهد PEGI (چنان که در ردیت مشاهده شد) درجه سنی +۱۶ را برای این عنوان تعیین کرده است (که طبق معیارهای ESRB درجه سنی T خواهد بود). این نکته بسیار جالب توجه است، چرا که بازی‌ها معمولا وقتی رده بندی سنی می‌شوند که تا انتشارشان بیش از چند ماه باقی نمانده است.

جالب است اگر این پیش بینی‌ها درست از آب در بیایند. اگر قرار باشد The Last of Us Part 2 در فوریه عرضه شود، سونی احتمالا انتشار Ghost of Tsushima را به تاخیر می‌اندازد، که در آن صورت ممکن است با عرضه PS5 تلاقی کند، پس هنوز هیچ چیز معلوم نیست. به هر حال، با دنیای بازی همراه باشید تا از آخرین رویدادها خبردار شوید.

«بر اساس آن چه شنیده‌ام، پاسخم به تمام سوالات «بله» است. ۲۰۲۰ سال جالبی خواهد بود.»

jasonschreier@

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: