بازی Assassin's Creed Odyssey بسته‌ی الحاقی Torment of Hades Fate of Atlantis

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Assassin’s Creed Odyssey: Torment of Hades

توسط مهدی صبح در ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۰

Torment of Hades بخش دوم کمپین بسته‌ی الحاقی Fate of Atlantis از بازی Assassin’s Creed Odyssey است. امروز تریلری از گیم‌پلی این بخش منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در حالی که بخش اول از این بسته‌ی الحاقی یعنی Fields of Elysium در محل زیبایی اتفاق می‌افتد، در بخش دوم به دنیای زیرین می‌رویم. جایی که با Hades و سگ ترسناک‌اش Cerberos مبارزه می‌کنیم. بخشی از گیم‌پلی بخش دوم این بسته را یو‌بی‌سافت منتشر کرده تا بیش‌تر با آن آشنا شویم. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

این سرزمین بایر و خشک که دنیای زیرین Hades نامیده می‌شود، یک بخش از این بسته‌ی الحاقی سه بخشی است. سرزمین مردگان ممکن است به زیبایی Field of Elysium به نظر نرسد اما به همان میزان کشنده است.

طی این کمپین، «هادس» شما را به ماموریتی می‌فرسد تا چهار قهرمان از افسانه‌های یونانی را به خدمت بگیرید. با «پرسیوس»، «آکیلس»، «آگرامنون» و «هیریکلس» ملاقات خواهید کرد. تنها راهی که بتوانید آن‌ها را به استخدام در بیاورید، مبارزه با آن‌ها است. همچنین با دشمنانی که در کمپین اصلی از شما شکست خورده‌اند برخوردی خواهید داشت. زمانی که دوباره آن‌ها را شکست دهید، به زرهی لجندری دسترسی خواهید پیدا کرد که به شما در کشف سرنوشت آتلانتیس کمک خواهد کرد.

بسته‌ی الحاقی Torment of Hades از بازی Assassin’s Creed Odyssey امروز برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌ّهای شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: