بازی City of Brass

رایگان شدن بازی City of Brass در فروشگاه اپیک گیمز

توسط مهدی صبح در ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۲

بازی City of Brass آخرین عنوان رایگان فروشگاه اپیک گیمز است. وارد حساب اپیک گیمزتان شوید، بازی را به صورت رایگان دریافت کرده و تا ۶ جوئن (۱۶ خرداد) لذت ببرید. پس از آن بازی Kingdom: New Lands جایگزین آن می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی City of Brass بازیکنان را به جست‌وجو در محیط‌های ساخته شده به صورت تصادفی وا می‌دارد تا گنجینه به دست بیاورند. پس از به دست آوردن گنج، بازیکن باید از شهر خارج شود. این بازی در محیطی مانند شهرهای عربی رخ می‌دهد. در آن می‌توانید عناصری مانند تله‌ها و اشیای مختلف را به دشمنان پرتاب کرده، به مبارزه‌ی تن به تن با آن‌ها پرداخته و تجربه‌ای مفرح داشته باشید.

بازی City of Brass اخیرا به صورت رایگان به‌روزرسانی دریافت کرده که محتوا و کلس‌های جدید به بازی اضافه شده‌اند. در حال حاضر این بازی برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ با قیمت معمول ۱۹.۹۹ دلار در دسترس است. البته با توجه به مگاسل اپیک که ۱۳ جوئن (۲۳ خرداد) ادامه دارد، بازی‌های بالاتر از ۱۴.۹۹ دلار شامل ۱۰ دلار تخفیف می‌شوند. بنابراین اگر قصد دارید تا بازی‌هایی چون Ashen، Control و World War Z را با تخفیف دریافت کنید، عجله کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: