بازی Overwatch می‌تواند پروژهای بیشتری در دنیای بازی داشته باشد

توسط علی پورمرادی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۱۵

براساس آخرین اظهارات رییس بلیزارد، بازی Overwatch ممکن است در آینده پروژهای بیشتری در جهان بازی داشته باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

رییس شرکت بلیزارد صحبت‌هایی در رابطه با شرکت و آینده آن داشت. طبق آخرین اظهارات او، شرکت بلیزارد قرارا است این روزها بیشتر از همیشه در بازی سازی فعالیت کند. او همچنین اشاره کرد که این بازی‌ها می‌توانند به بازی‌هایی که تا کنون آی پی‌های بالا و موفقی داشته‌اند مرتبط باشد. ما اکنون تصویر واضح تری از بازی‌ها با آی پی بالا داریم، بازی‌ای مثل Overwatch که البته شرکت بلیزارد قبلا هم به آن اشاره کرده بود.

طبق مصاحبه‌ای که رییس شرکت بلیزارد با وبسایت Game Informer داشت، او اظهاراتی در رابطه با فلسفه جدیدی که این شرکت در رابطه با بازی‌های با آی پی بالا اتخاذ کرده است داشت. او همچنین اشاره‌ای بر بازی Overwatch داشت. بازی شوتر قهرمان محور شرکت بلیزارد که در سال ۲۰۱۶ به انتشار رسید کرد.

ما همچنین فکر میکنیم که انواع مختلفی از بازی‌ها میتوانند در محدود‌ه آی پی‌ای که داریم وجود داشته باشند. برای مثال اگر به اورواچ نگاه کنیم، فکر میکنیم که دنیای اورواچ بسیار بزرگ و دارای محیط‌های بی‌شماری است. بازی اورواچی که مردم امروز تجربه میکنند، تنها بخش کوچکی از این محدوده آی پی‌می‌باشد.

ما فکر میکنیم که بسیاری از این فرانچایزها این قابلیت را دارند تا به انواع بسیاری از بازی‌های متفاوت تبدیل شوند و تجربه‌های متفاوتی را رقم بزنند.

با گفتن این حرف‌ها، ۱۸ سال بین معرفی دیابلو، که آخرین مالکیت معنوی بلیزارد است، تا عرضه اورواچ طول کشید. این مدت زیادی برای یک شرکت بدون ساخت یک فرانچایز است. به همین دلیل ما خواهان ساخت بازی‌های بیشتری در فرانچایزهایمان هستیم و همینطور خواهان ساخت فرانچایزهای جدید نیز هستیم.

مراسم BlizzCon برنامه شرکت بلیزارد در رابطه با اسپین آف بازی Overwatch  و یا قسمت جدید این بازی را مشخص خواهد کرد. بازی  Overwatch اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ان و رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: