بازی‌های First Party مایکروسافت در چندسال نخست انتشار کنسول نسل بعدی به‌صورت میان‌نسلی عرضه خواهند شد

بازی‌های First Party مایکروسافت در چندسال نخست انتشار کنسول نسل بعدی به‌صورت میان‌نسلی عرضه خواهند شد

توسط افراسیاب در ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۷

کنسول بعدی مایکروسافت برای مدتی پس از عرضه دارای بازی انحصاری واقعی نخواهد بود. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در حال حاضر مایکروسافت دارای استودیوهای First Party قابل توجهی است که اگر گزارش‌ها حقیقت داشته باشند هنوز کار آنها برای خرید استودیوهای جدیدتر تمام نشده است. به تازگی گزارش‌هایی از Windows Central منتشر شده اند که اظهار دارند هیچ یک از استودیوهای First Party مایکروسافت، به‌صورت اختصاصی برروی بازی‌ای برای اکس‌باکس بعدی که با نام اکس‌باکس اسکارلت شناخته می‌شود کار نمی‌کند، بلکه تمام بازی‌های انحصاری به‌صورت میان‌نسلی برای هر دو کنسول اکس‌باکس اسکارلت و اکس‌باکس وان منتشر خواهند شد.

طبق گزارشات اکس‌باکس بهدی با یک  OS جدید اجرا می‌شود که بر پایه Windows Core با نام Game Core توسعه می‌یابد؛ به این معنی که در اکس‌باکس بعدی باید شاهد یک داشبورد جدید و سرعت و سیالیت به‌روزتر باشیم. طبق گزارشات Windows Central مایکروسافت به زمان بیشتری برای کار بر روی  Game Core نیاز دارد، بنابراین نخستین بازی‌های اکس‌باکس بعدی به‌صورت میان‌نسلی از اکس‌باکس وان گرفته می‌شوند.

البته Windows Central در ادامه توضیح می‌دهد که این گزارشات هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده اند و باید با کمی تردید به آنها نگاه کرد. اگر این خبر حقیقت داشته باشد جالب خواهد بود که ببینیم مایکروسافت بدون بازی‌ انحصاری واقعی چگونه می‌خواهد برای کنسول نسل بعدی خود بازاریابی کند، و اکس‌بکس بعدی چگونه با وجود محدودیت‌های اکس‌باکس وان می‌خواهد قدرت خود را به نمایش بگذارد. قطعا دارندگان اکس‌باکس وان از این خبر بسیار خوشحال خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: