اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

توسط محمد اسفندیار در ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

اگرچه مدت زمان نسبتا زیادی از اعلام ساخت یک بازی جدید براساس دنیای Avengers می‌گذرد ولی با این حال، ما تقریبا هیچ چیزی از این بازی نمی‌دانیم. با این وجود، به نظر می‌رسد این موضوع به زودی تغییر خواهد کرد. شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) شب گذشته اعلام کرد که بازی Marvel’s Avengers در مراسم این شرکت در نمایشگاه E3 حاضر خواهد بود. علاوه بر این، به نظر می‌رسد این شرکت یک پنل اختصاصی را برای بازی Avengers در نظر گرفته است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

حضور یک پنل اختصاصی از بازی Marvel’s Avengers در این نمایشگاه توسط وب‌سایت رسمی آن تایید شده ولی نکته‌ی جالب این است که اطلاعات منتشر شده برروی صفحه‌ی مربوط به این بازی، جزییات جالبی از این عنوان مورد انتظار را در اختیار ما قرار می‌دهد. براساس اطلاعات منتشر شده، ۴ بازی‌باز می‌توانند در قالب یک تیم با یکدیگر همکاری کنند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شما می‌توانید قهرمان محبوبتان را به سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید.

در صفحه‌ی مربوط به پنل بازی Avengers در وب‌سایت مراسم نوشته شده است:

این یک تجربه‌ی متفاوت و تعیین کننده از سری Avengers خواهد بود. یک بازی اکشن و ماجراجویی حماسی که روایت داستان به سبک سینماتیک را با گیم‌پلی تک‌نفره و المان‌های Co Op ترکیب می‌کند. در کنار بازی‌بازان دیگر یک تیم حداکثر چهار نفره را تشکیل داده، به توانایی‌های فوق‌العاده‌ مسلط شده، قهرمان مورد علاقه‌ی خود را براساس سبک بازی مورد نظراتان شخصی‌سازی کرده و با ترکیب قدرت‌هایتان از یک دنیای همیشه در حال گشترش در مقابل تهدیدهای همیشگی محافظت کنید.

به نظر می‌رسد صفحه‌ی مربوط به این پنل، اطلاعات بیشتری از آن‌چه که شرکت اسکوئر انیکس در نظر داشته را در اختیار کاربران قرار داده است. بازی Marvel’s Avengers در روز دوشنبه، ۲۰ خرداد ماه (۱۰ ژوئن)، راس ساعت پنج و نیم صبح به وقت ایران به نمایش گذاشته خواهد شد.

نظرات و تصورات خود را از این بازی با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: