نسخه‌های ویژه بازی Death Stranding معرفی شد

نسخه‌های ویژه بازی Death Stranding معرفی شد

توسط افراسیاب در ۹ خرداد ۱۳۹۸ , ۲۰:۵۱

سرانجام دیروز تاریخ انتشار بازی Death Stranding با انتشار یک تریلر فوق‌العاده مشخص شد. با اینکه همچنان نمی‌دانیم بازی درباره چیست اما با طراحی و دنیای بازی بیشتر آشنا شدیم. با توجه به آنکه بازی در فصل تعطیلات منتشر خواهد شد، علاوه بر نسخه استاندارد چند نسخه ویژه نیز برای طرفداران پروپاقرص بازی در نظر گرفته شده است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

امروز در  PlayStation blog از سه نسخه ویژه بازی رونمایی شد که در کنار نسخه اصلی در دسترس قرار خواهند گرفت. اگر بازی را پیش‌خرید کنید در هر سه نسخه پوشش طلای برای شخصیت در دسترس قرار می‌گیرد که شامل عینک، کلاه، زره و Sleleton Speed است.

یکی از نسخه‌ها special edition است که شامل steelbook و یک عینک آفتابی متفاوت از عینک پیش‌خرید و موسیقی متن بازی است. در نسخه Collector’s Edition علاوه بر محتویات نسخه Special edition دارای ۱۰ آواتار PSN، عروسک بچه به اندازه طبیعی در داخل بطری، یک جاکلیدی مخصوص و یک کیف مشابه کیف شخصیت سم در بازی. نسخه digital deluxe edition نیز که تنها به صورت دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت دارای soundtrack های بازی است.

در انتها می‌توانید تصاویر محتویات هر سه نسخه را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: