جدول فروش هفتگی بریتانیا | Team Sonic Racing کار خود را در رتبه نخست آغاز کرد

جدول فروش هفتگی بریتانیا | Team Sonic Racing کار خود را در رتبه نخست آغاز کرد

توسط افراسیاب در ۸ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۸:۴۷

بازی Team Sonic Racing در نخستین هفته انتشارش توانست در رتبه نخست جدول فروش بریتانیا قرار بگیرد. Rage رتبه نخست هفته گذشته، در این هفته سقوط قابل توجهی داشته است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در جدیدترین آمار فروش هفتگی بریتانیا عنوان مسابقه‌ای‌ جوجه‌تیغی محبوب آبی سگا توانست در هفته انتشار خود در رتبه نخست این جدول قرار بگیرد. بازی Team Sonic Racing نه تنها توانست در رتبه نخست قرار بگیرد بلکه توانست بیش از دو برابر نسخه قبلی خود Sonic & All-Stars Racing بفروشد که در سال ۲۰۱۲ روانه بازار شده بود.

Rage 2 که در هفته گذشته در رتبه نخست قرار داشت در این هفته دچار افت چند پله‌ای شده است. فروش این بازی در هفته جاری نسبت به هفته گذشته ۷۴ درصد افت داشته است و از رتبه نخست به رتبه ۴ لیست آمد. بازی Days Gone که به مدت سه هفته در رتبه نخست جا خوش کرده بود و توسط Rage به رتبه دوم رسیده بود، هم‌اکنون مانند هفته گذشته در رتبه دوم لیست قرار دارد. رتبه سوم و پنجم لیست یعنی FIFA 19 و Red Dead Redemption 2 همانند هفته گذشته بدون تغییر باقی مانده اند.

Red Dead Redemption 2 تنها نماینده راک‌استار در این جدول نیست زیرا GTA 5 در رتبه ۹ مشاهده می‌شود، این بازی در هفته گذشته در تبه هفتم قرار داشت. بازی Forza Horizon 4 به لیست باز گشت و در رتبه ۱۰ ایستاده است، در صورتی که این بازی در هفته گذشته از لیست ۱۰ برتر خارج شده بود و در جایگاه ۱۱ قرار داشت.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 با دو پله سعود در رتبه ششم ایستاد در صورتی که بازی Mario Kart 8 Deluxe برعکس با دو پله سقوط در رتبه هشتم جای خود را با Tom Clancy’s The Division 2 عوض کرد. در تنهایت تنها نماینده باقی‌مانده این لیست Mortal Kombat 11 است که هر هفته با چند پله سقوط کم‌کم در حال خارج شدن از لیست است، این بازی در جایگاه هفتم ایستاد.

در انتها می‌توانید جدول فروش هفتگی بریتانیا را مشاهده کنید:

۱
  1. Team Sonic Racing
۲
  1. Days Gone
۳
  1. FIFA 19
۴
  1. RAGE 2
۵
  1. Red Dead Redemption 2
۶
  1. The Division 2
۷
  1. Mortal Kombat 11
۸
  1. Mario Kart 8 Deluxe
۹
  1. Grand Theft Auto 5
۱۰
  1. Forza Horizon 4
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: