Kingdom Come: Deliverance Royal Collector's Edition

Kingdom Come: Deliverance Royal Collector’s Edition معرفی شد

توسط مهدی صبح در ۶ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۴

استودیو Deep Silver و Warhorse Studios قصد دارند تا یک ماه دیگر نسخه‌ی Royal Collector’s Edition از بازی Kingdom Come: Deliverance را عرضه کنند. این نسخه‌ از بازی، شامل تمام بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های منتشر شده برای بازی تا امروز می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این دو استودیو نسخه‌ی Royal Collector’s Edition را معرفی کردند که شامل یک سی‌دی صوتی، یک سی‌دی بلوری با محتوای ویدیویی و چندین آیتم فیزیکی جالب مانند نقشه، سنجاق و فیگور ۱۵ سانتی ترسا می‌شود. تمام بسته‌های الحاقی که برای بازی منتشر شده‌اند، شامل Treasures of the Past، From the Ashes، The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon، Band of Bastards و به تازگی A Woman’s Lot می‌شوند. در تصویر زیر تمام چیزهایی که با خرید این بسته دریافت می‌کنید، نمایش داده شده است.

بسته‌ی Kingdom Come: Deliverance Royal Edition ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت. اما برچسب قیمت برای نسخه‌ی Royal Collector’s Edition هنوز اعلام نشده و منتظریم تا از قیمت آن خبردار شویم. با در نظر گرفتن آیتم‌های فیزیکی و محتویات خود بازی، بسته‌ی Royal Collector’s Edition‌ تقریبا ۷۰ دلار قیمت خواهد داشت.

بازی Kingdom Come: Royal Collector’s Edition روز ۲۵ جوئن (۴ تیر) برای اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: