بازی The Dark Pictures: Man of Medan

تماشا کنید: نمایش تاریخ عرضه‌ی بازی Man of Medan در آخرین تریلر آن

توسط مهدی صبح در ۵ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۱

استودیو Bandai Namco و Supermassive Games تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Man of Medan را در آخرین تریلر از این بازی گنجاندند. این بازی روز ۳۰ آگوست (۸شهریور) برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Man of Medan‌ عنوانی ترسناک است و بازی داستان‌سرایی توصیف شده که در آن هر انتخاب اهمیت دارد. بازیکن، همراه با دوستانش است که با قایق برای کشف خرابه‌های یک کشتی عازم می‌شوند و تنها با نیروهای ماوراطبیعی روبرو می‌شوند.

سری بازی Man of Medan و خود این بازی نیز، جانشین معنوی بازی Until Dawn است که این بازی نیز توسط استودیو Supermassive Games توسعه یافته است. هردوی آن‌ها از فیلم‌های ترسناک کلاسیک الهام گرفته شد‌ه‌اند و از طریق مکانیک انتخاب، بازیکن را وارد چالش جدیدی می‌کنند.

در این بازی تنها یک بسته‌ی الحاقی برای پیش‌خرید قرار داده شده که The Curator’s Cut نام دارد. این بسته امکان بازی از دید شخصیتی جدید، با انتخاب‌های بیش‌تر، رازهای بیش‌تر و پایان‌های بیش‌تر را می‌دهد. تمام این‌ها پس از به پایان رساندن بازی قابل دسترس است. بسته‌ی الحاقی The Curator’s Cut مدتی پس از انتشار بازی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: