فیلم سونیک Sonic The Hedgehog استودیو پارامونت

تاخیر فیلم Sonic The Hedgehog تا ۲۰۲۰ برای بازسازی ظاهر شخصیت سونیک

توسط مهدی صبح در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۵

فیلم Sonic The Hedgehog تا فوریه ۲۰۲۰ تاخیر خورد و عوامل فیلم سونیک قصد دارند تا این شخصیت را بازسازی کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

هنگامی که اولین تریلر از فیلم سونیک را تماشا کردیم، بسیاری از طرفداران از عدم تطابق ظاهر شخصیت سونیک در فیلم با بازی‌ ویدیویی‌اش ناراضی بودند. پس از چند روز، کارگردان فیلم یعنی جف فولر گفت که قصد دارند تا طراحی شخصیت سونیک در فیلم را تغییر دهند. گرچه قرار بود فیلم در نوامبر ۲۰۱۹ اکران شود و بسیاری منتظر بودند تا تغییر طراحی در این زمان کوتاه را ببینند.

امروز، می‌دانیم که این تغییرات در این زمان کوتاه چگونه اعمال خواهند شد. همان‌گونه که اعلام شد، تاریخ اکران فیلم Sonic The Hedgehog تا ۲۰۲۰ تاخیر خورد. تاریخ جدید اکران این فیلم، ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ خواهد بود.

حال نمی‌دانیم که چه زمان دوباره خبری از فیلم سونیک خواهیم شنید یا شخصیت آن را چه زمان خواهیم دید. اما بیایید امیدوار باشیم که استودیو پارامونت، حال که زمان بیش‌تری دارد، تغییرات مثبتی در این فیلم اعمال کند. البته یکی دیگر از جنبه‌های مثبت این تاخیر، باز شدن دست هنرمندان و طراحان بخش گرافیکی است. این شانسی دوباره برای پارامونت است و امیدواریم آن را خراب نکنند.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: