گزارش: Call of Duty: Modern Warfare عنوان بعدی سری است و در 9 خردا با انتشار یک تریلر معرفی می‌شود

استودیو Infinity Ward در حال استخدام کارکنان قبلی این استودیو برای کار بر روی Call of Duty: Modern Warfare 4 است

توسط سجاد عرفانی در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۴۵

به نظر تمام کسانی که قبلا بر روی سری Modern Warfare کار کرده بودند هم اکنون قرار است بر روی جدیدترین نسخه این سری کار کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و ادامه این خبر همراه دنیای بازی شوید.به نظر جدیدترین نسخه از سری Call of Duty امسال قرار است توسط استودیو Infinity Ward ساخته شود. اکتیویژن نیز قول داده است قرار است تجربه ای متحول کننده را برای طرفداران این بازی به ارمغان بیاورد. طبق اخباری که اخیرا منتشر شده است به نظر قرار است شاهد بازگشت محبوب ترین نسخه از سری Call of Duty یعنی Modern Warfare باشیم. با این تفاسیر به نظر می‌رسد که قرار است شاهد عرضه Modern Warfare 4 باشیم.

طبق گفته وبسایت GameSpot استودیو Infinity Ward تعداد زیادی از کارکنان قدیمی و حیاتی این استودیو را برای ساخت جدیدترین نسخه از این بازی بازگردانده است.

آقای Zied Rieke که طراح اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare بود سال ۲۰۱۰ از این استودیو جدا شد و در سال ۲۰۱۷ دوباره به این استودیو بازگشت و از همان موقع تاکنون بر روی این بازی به عنوان طراح گیمپلی کار می‌کرده است. Joe Emslie نیز که طراح اصلی کاراکتر در این استودیو به شمار می‌آمد در سال ۲۰۱۰ از این استودیو جدا شد و دوباره در سال ۲۰۱۷ به این استودیو ملحق شد و تاکنون بر روی این بازی کار می‌کرده است.

Geoffrey Smith نیز از طراحان نفشه های بخش چند نفره این بازی به شمار میرفت که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در این استودیو مشغول به کار بود نیز اکنون به این استودیو بازگشته است. همچنین آقای Alex Roycewicz شخصی بود که تا سال ۲۰۱۰ بر روی طراحی مراحل این بازی مشغول بود او نیز اکنون در این استودیو مشغول کار بر روی این بازی است. و درنهایت آقای Mark Grigsby که در دو نسخه اول Modern Warfare بر روی انیمیشن های این بازی ها کار کرده بود، نیز اکنون به این استودیو بازگشته است.

البته همه این ها مبنی بر عرضه Modern Warfare 4 نیست زیرا که با خروج دو شخص اصلی یعنی Vince Zampella و Jason West پس از دعواهای متعدد با اکتیویژن و تشکیل استودیو Respawn Entertainment هنوز دو شخص اصلی و کلیدی برای ساخت این بازی محیا نیستند، اما به نظر اکتیویژن سعی دارد تا با بازگرداندن استعداد های قدیمی این استودیو دوباره جان تازه‌ای به این بازی ببخشد.

به هر حال باید صبر کرد زیرا که به نظر می‌رسد Infinty Ward قصد دارد تا در تاریخ ۹ خرداد به صورت رسمی از این بازی رونمایی کند و جزئیات بیشتری را در اختیار مردم قرار دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: