بازی Lords of the Fallen 2 دیگر توسط استودیو Defiant ساخته نخواهد شد

توسط علی پورمرادی در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۵

مراحل ساخت بازی Lords of the Fallen 2 به‌شدت دچار مشکل شده است. این بازی قرار بود در سال ۲۰۱۷ توسط استودیو Defiant (دیفاینت) منتشر شود، اما بنظر می‌رسد که دیگر این تیم بازی سازی بر سر پروژه ساخت بازی Lords of the Fallen 2 نخواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

چند روز پیش، استودیو CL Games ( سی ال گیمز ) اعلام کرد که استودیو Defiant به علت ضعف و مشکلاتی که از نظر کیفیت در ساخت بازی Lords of the Fallen 2 داشت از پروژه ساخت این بازی برکنار شده و استودیو CL Games جانشین آن‌ها شده است.

دیوید گریزن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Defiant Studios، در مورد این موضوع با وبسایت Eurogamer صحبت کرد و گفت که استودیو به شدت با تصویرسازی بازی تیم CI اختلاف نظر دارد.

تیمی که بر روی پروژه استودیو CL کارمی‌کرد به عنوان ناشران بسیار مستعد شناخته شده‌ بودند که کارشان نادیده گرفته شده است. تیم ما به خوبی می‌داند که چگونه بازی‌های با کیفیت بسازد و شما می‌توانید با دیدن لیست بازی‌هایی که تا به الان منتشر کرده‌ایم به خوبی این حقیقت پی‌ببرین، بازی‌هایی چون Just Cause 3 و Call of Duty: Advanced Warfare و Far Cry 5 و( Devil May Cry (DmC) به خوبی نمایانگر کیفیت بالای کار ماست.

به این دلیل که ما قصد داریم به تعهدات محرمانه قراردادمان عمل کنیم، در این زمان ما نمی توانیم در مورد این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

بازی Lords of the Fallen 2 در حال حاظر در دست ساخت است و قرار است که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی منتشر شود. البته تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز مشخص نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: