هنوز هم احتمال ساخت بازی Tekken X Street Fighter وجود دارد

توسط سجاد عرفانی در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۴۵

سال ۲۰۱۲ بود که بازی Street fighter X Tekken توسط استودیو کپکام عرضه شد. بعد از عرضه این بازی تمامی طرفداران منتظر بودند تا استودیو  Bandai Namco با ساخت بازی Tekken X Street Fighter دنباله ای را برای این بازی تدارک ببیند اما به نظر می‌رسد طبق گفته تهیه کننده سری Tekken آقای Katsuhiro Harada نباید زیاد نسبت به عرضه این بازی خوش بین باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و ادامه این خبر همراه دنیای بازی شوید.طبق مصاحبه‌ای که آقای Harada با نشریه VGC انجام داد، متوجه شدیم که خود آقای Harada به طورشخصی علاقه دارد تا ادامه این سری را بسازد اما همچی بستگی به تصمیم و تایید استودیو کپکام دارد.

هنگام که ساخت بازی Tekken X Street Fighter متوقف شد؛ این بازی در پروسه ۳۰ درصدی از ساخت خود به سر می‌برد و با وجود اینکه کاراکتر هایی مانند Akuma از سری بازی Street Fighter در بازی Tekken 7 وجود داشت ساخت بازی Tekken X Street Fighter امیدوار کننده به نظر می‌رسید. اما نکته‌ای که این بین وجود داشت، این بود که دو بازی Tekken 7 و Street Fighter V به خودی خود دو عنوان موفق به حساب می‌آمدند و با وجود بسته های الحاقی و گسترش دهنده های متفاوت نیازی برای عرضه بازی Tekken X Street Fighter احساس نمی‌شد. همچنین از دیدگاه آقای Harada این کار باعث می‌شد که هردوی این بازی ها از لحاظ فروش با افت زیادی مواجه شوند.

به هرحال هنوز احتمال زیادی برای ساخت بازی Tekken X Street Fighter وجود دارد و فقط باید صبر کنیم تا دو بازی Tekken 7 و Street Fighter V از بازه زمانی فروش خود گذر کنند و به احتمال زیاد در زمان مناسب شاهد عرضه این بازی خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: