گزارش: Call of Duty: Modern Warfare عنوان بعدی سری است و در 9 خردا با انتشار یک تریلر معرفی می‌شود

گزارش: CoD بعدی تنها Call of Duty: Modern Warfare نام دارد

توسط افراسیاب در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۱۰

به نظر می‌رسد که Infinity Ward و اکتیویژن قصد دارند تا با ۲۰۱۹ CoD که Call of Duty: Modern Warfare نام دارد به ریشه‌های سری بازگردند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

تاکنون شایعات فراوانی منتشر شده بودند که ادعا می‌کردند عنوان بعدی سری Modern Warfare 4 خواهد بود که توسط استودیو Infinity Ward منتشر خواهد شد، اما گزارشات جدید چنین ادعایی را رد می‌کند. بنابر ادعاهای جدید عنوان بعدی سری به اختصار تنها Call of Duty: Modern Warfare نام دارد.

این گزارش ابتدا توسط یوتیوبر LongSensation مطرح شد، سپس Jason Schreier نویسنده کوتاکو در توییتر با انتشار یک پست این ادعا را تایید کرد، پس از آن Eurogamer نیز وارد صحنه شد و اظهار داشت که به منابعی دسترسی دارد که این ادعا حقیقت خواهد داشت. طبق گفته آنها دلیل این نام گزاری بازگشت به ریشه‌ها و بی‌ارتباطی داستان بازی جدید با Modern Warfare 3 و دنبال نکردن آن است. همچنین بازی Call of Duty: Modern Warfare را نباید یک بازسازی از MW4 دانست.

Call of Duty 2019 به زودی در ۹ خردادماه ۱۳۹۸ در جریان کولسئوم E3 رونمایی خواهد شد. بنابراین برای اطمینان از حقیقت داشتن ادعاهای منتشر شده مدت زیادی نباید صبر کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید