بازی Rime را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت کنید

توسط حمیدرضا داوریان در ۳ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۶:۳۲

با توجه به آخرین اخبار بازی، فروشگاه Epic Games اعلام کرد بازی Rime این هفته به صورت رایگان از طریق این فروشگاه قابل دریافت خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

مدتی است که فروشگاه Epic Games، تحفیف ویژه‌ی بازی‌های خود را آغاز کرده و در همین راستا، قرار شد هر دو هفته، یک بازی رایگان برای دانلود در دسترس قرار گیرد. این درحالیست که در جریان تخفیف‌های Epic Mega Sale نیز، به‌صورت هفتگی یک بازی رایگان در دسترس کاربران قرار داده می‌شود.

اما از امروز تا تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۹ (۹ خرداد ۹۸) کاربران می‌توانند بازی Rime را به صورت رایگان دریافت کنند. پیشنهاد می‌شود اگر به سبک بازی‌های Ico و Shadow of the Colossus علاقه‌مند هستید، حتما این بازی را تجربه کنید. شاید Rime به اندازه‌ی این بازی‌ها هیجان انگیز نباشد اما این بازی ویژگی‌های بخصوص خود را دارد که می‌تواند برای هر کسی جذاب باشد.

علاوه بر بازی Rime، هفته‌ی بعد نیز یک بازی رایگان برای دانلود در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی، City of Brass نام دارد که از تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۹ (۹ خرداد) تا تاریخ ۶ جوئن (۱۶ خرداد ۹۸) به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. این بازی که توسط تیم توسعه‌دهنده‌ی پیشین بازی Bioshock طراحی شد، اولین بار در سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار گرفت.

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا هفته‌های جذابی پیش روی کاربران خواهد بود. برای دریافت بازی‌های فوق، در تاریخ مشخص به فروشگاه Epic Games وارد شوید و آن‌ها را برای همیشه، به لیست بازی‌های خود اضافه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: