کنسول Ouya شرکت Razer

مرگ رسمی Ouya تا آخر ژوئن

توسط مهدی صبح در ۳ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۱

شرکت Razer در سال ۲۰۱۵ کنسول Ouya را خریداری کرد. این پلتفرم از لحاظ فنی در سال گذشته بسیار ضعیف عمل کرده و عملا از بین رفته بود و در ماه جوئن، به صورت رسمی خاموش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

شرکت Razer که حقوق این کنسول با پایه اندروید را خریداری کرده بود، حالا به صورت رسمی دارد آن را از بین می‌برد. این شرکت می‌گوید که فروشگاه Ouya در ماه آینده یعنی ۲۵ جوئن ۲۰۱۹ از دسترس خارج و تمام حساب‌های کاربری مرتبط با این پلتفرم حذف خواهند شد. بنابراین اگر پول در حساب کاربری خود دارید، بهتر است تا حساب‌تان حذف نشده با آن‌ها خریداری کنید.

این‌که قادر باشید تا بازی‌های روی Ouya را تجربه کنید یا خیر بستگی به بازی‌ مد نظرتان دارد. بعضی عناوین Ouya نیاز دارند تا با فروشگاه همسان شوند و سپس می‌توانید آن‌ها را بازی کنید و عده‌ای از آن‌ها این‌گونه عمل نمی‌کنند. اما شرکت Razer لیستی از این عناوین منتشر نکرده که بدانیم کدام از این قانون پیروی و کدام پیروی نمی‌کنند.

شرکت Razer همچنین اعلام کرده که هر وب‌سایت مرتبط با این پلتفرم را تا آخر جوئن خواهد بست و مانند این خواهد بود که این پلفترم هیچ‌گاه وجود خارجی نداشته است. این پلتفرم عملا به مدت ۵ سال هیچ حمایتی از سوی توسعه‌دهندگان یا حتی Razer دریافت نکرد و دیدن این پایان برای‌مان غافل‌گیرکننده نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: