جرج آر آر مارتین نغمه یخ و آتش

امکان تفاوت در پایان سریال و کتاب Game of Thrones به گفته‌ی جرج آر آر مارتین

توسط مهدی صبح در ۲ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۵:۲۰

آخرین قسمت از سریال Game of Thrones با نام The Iron Throne پخش شد و پرونده‌ی این سریال را به پایان رساند و البته پایانی تفرقه‌انداز میان طرفداران داشت. همه از نحوه‌ی پایان این سریال که ویس و بنیوف نوشته بودند، راضی نبودند و این دو بودند که پرونده‌ی این سریال که از سال ۲۰۱۱ پخش شد را بستند. حال نویسنده‌ی اصلی کتاب یعنی جرج آر آر مارتین می‌گوید که پایان کتاب و سریال Game of Thrones ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

شخصیت‌هایی که در سریال حضور نداشتند

جرج مارتین، نویسنده‌ی کتاب نغمه‌ای از یخ و آتش که سریال Game of Thrones با اقتباس از آن ساخته شد، گفت که ممکن است پایان کتاب و سریال متفاوت باشد. این نویسنده در وبلاگش منتشر کرد که پایان سری کتابش با نام‌های بادهای زمستانی و رویای بهاری ممکن است با سریال تفاوت داشته باشد. شاید هم نه! مارتین گفت:

پایان مشابه با سریال؟ خب بله و نه. و بله. و نه. و بله. و نه. و بله. من در حال حاضر در حال کار روی میانه داستانی متفاوت با دیوید و دن هستم. اثر پروانه‌ای را هم فراموش نکنید که روی کار بسیار تاثیرگذار است. همچنین شخصیت‌هایی در کتاب مانند Jeyne Poole، Lady Stoneheart، پنی و خوکش، Skahaz Shavepate، آریان مارتل، دارکستار، ویکتوریان گریجوی، Ser Garlan the Gallant، اگان ششم و بسیاری از شخصیت‌های بزرگ و کوچک در سریال حضور نداشتند اما در کتاب‌ها هستند. و بله به نوعی تک شاخ نیز در کتاب خواهیم داشت.

اما پایان واقعی بازی تاج و تخت یا نغمه‌ی یخ و آتش کدام خواهد بود؟ مارتین می‌گوید که این سوال احمقانه‌ای است. به جای آن مارتین گفت طرفداران باید راحت باشند، کتابش را بخرند و ببینند که پایان چگونه خواهد بود و راجع به آن در اینترنت صحبت کنند.

آیا شما هم برای کتاب‌ها مشتاق هستید و منتظرید ببینید که متفاوت خواهند بود یا خیر؟!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: