استودیو PlayStation Productions

تاسیس استودیو PlayStation Productions برای ساخت فیلم از بازی‌های سونی

توسط مهدی صبح در ۱ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۲:۴۴

استودیو Sony Interactive Entertainment از تاسیس استودیو PlayStation Productions خبر می‌دهد. این استودیوی تولید فیلم برای ساخت عناوین اقتباسی از بازی‌های سونی برای سینما و تلویزیون استفاده می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پس از سال‌ها شایعه و توسعه، طرفداران پلی‌استیشن ممکن است بتوانند فیلم‌های Uncharted و Last of Us را روی پرده‌ی بزرگ ببیند. امروز Sony Interactive Entertainment یا به اختصار SIE اعلام کرد که PlayStation Productions را راه‌اندازی کرده است. استودیوی فیلم‌سازی جدید که قرار است عناوین انحصاری سونی را برای سینما و تلویزیون تولید کند.

این استودیوی جدید با مدیریت اسد قزلباش، معاون رییس بخش بازاریابی بازی‌های انحصاری در SIE راه‌اندازی شده است. این استودیو در شهر Culver در قسمت مشابه Sony Pictures تاسیس خواهد شد. با این‌که لیست پروژه‌هایی که سونی قرار است از آن‌ها فیلم تولید کند، مشخص نشده است اما این شرکت گفت که اولین پروژه‌ها به نوعی در دست توسعه قرار گرفته‌اند.

البته این که فیلم‌های اقتباسی از Uncharted و The Last of Us در گذشته در دست توسعه بودند، ممکن است که این استودیو کار را در دست گرفته باشد. در حالی که انتشار این خبر ناگهانی بوده و انتظار آن را نداشتیم. فیلم‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی موفقیت چندانی نداشتند ولی حالا به نظر می‌رسد Pokemon: Detective Pikachu این طلسم را شکسته است. باید منتظر خبرهای بیش‌تر بمانیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: