شایعه‌: بازی Watch Dogs 3 قبل از رویداد E3 2019 معرفی خواهد شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۰:۱۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، شایعه شده که بازی Watch Dogs 3 قرار است پیش از رویداد E3 2019 معرفی و در ماه نوامبر سال جاری میلادی، منتشر شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در یک بازه‌ی زمانی خاص، سری بازی‌های Watch Dogs به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مجموعه‌ بازی‌های ساخته شده توسط استودیو یوبی‌سافت شناخته می‌شدند و همین امر موجب شده اکنون که حدودا ۳ سال از عرضه‌ی دومین سری از این بازی می‌گذرد، شایعاتی در رابطه با زمان معرفی و انتشار سری سوم آن سر زبان‌ها بیفتد.

ماه گذشته خبری منتشر شده بود مبنی براینکه داستان این بازی در شهر لندن جریان خواهد داشت و زمان انتشار آن نیز اواخر سال جاری است. همچنین یوبی‌سافت اعلام کرده بود ۳ بازی AAA معرفی نشده در دست ساخت دارد که پیش از پایان سال مالی جاری، (اسفند سال ۹۸ یا فروردین سال ۹۹) منتشر خواهد کرد و به احتمال زیاد Watch Dogs 3 نیز جزئی از این بازی‌های AAA خواهد بود.

روز گذشته اما کاربری در Reddit با نام کاربری ۴chan،‌ شایعه‌ای از بازی Watch Dogs 3 منتشر کرد مبنی بر اینکه این بازی در لندن جریان خواهد داشت اما نه لندن فعلی! به نظر می‌رسد وقایع زمانی این بازی همانند بازی Cyberpunk 2077 است و شاهد وقوع جریانات آن در آینده‌ هستیم. همچنین این کاربر ادعا می‌کند که کاربران در نقش زنی دورگه آسیایی-انگلیسی با نام سارا (Sarah) کنترل بازی را بر عهده خواهند داشت.

سارا برای سازمانی ضد تروریستی کار می‌کند و متخصص حملات سایبری است. او مأموریت دارد به درون شبکه‌ی یک هکر نفوذ کرده و هویت افرادی که تحت آن شبکه فعالیت می‌کنند شناسایی کند و آن‌ها را نابود کند. نکته‌ی جالب توجه این است که کاربران اجازه‌ی استفاده از هیج سلاح گرمی را ندارند و تنها باید با باتون و شوک الکتریکی از خود دفاع کنند.

اینطور که به نظر می‌رسد، سیستم حرکتی پارکور نیز قرار است در این سری به بازی برگردد با این تفاوت که اینبار شاهد حرکات روان‌تر و طبیعی‌تری خواهیم بود. همچنین مواردی از قبیل اسکی کردن و نقاشی گرافیتی به عنوان فعالیت‌های فرعی در بازی حضور خواهند داشت. از دیگر مأموریت‌های فرعی بازی می‌توان به یافتن پاتوق‌های مصرف مواد مخدر و نابود کردن آن‌ها اشاره کرد، چراکه ظاهرا برادر سارا در یکی از این پاتوق‌ها با مصرف بیش‌ از حد مواد، جان خود را از دست داده است. همچنین یکی دیگر از بخش‌های جالب بازی، حضور اراذل و اوباش در آن است که باعث آشوب و شورش در شهر می‌شوند. البته شما می‌توانید با اختیار خود در این خرابکاری‌ها حضور داشته باشید یا از آن‌ها دور بمانید و کار خود را انجام دهید.

در آخرین بخش از شایعاتی که ۴chan از Watch Dogs 3 منتشر کرد، به تاریخ معرفی و انتشار این بازی اشاره شد. با توجه به گفته‌های او، بازی در تاریخی قبل از رویداد E3 2019 معرفی خواهد شد و یوبی‌سافت نیز در ماه نوامبر این بازی را رسما منتشر خواهد کرد. به هرحال از آن‌جایی که هنوز هیچ واکنشی از سوی یوبی‌سافت در پاسخ به این ادعاها ندیدیم،‌ بهتر است این خبرها را به عنوان شایعه در نظر بگیریم. درست است که برخی از این گفته‌ها با شایعات محتمل‌تری که پیش‌تر منتشر شده بود تطابق دارد، اما بازهم نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: