تاریخ انتشار بازی Unruly Heroes پلی‌استیشن ۴ سونی

تماشا کنید: ۷ خرداد تاریخ انتشار بازی Unruly Heroes برای پلی‌استیشن ۴

توسط فرزانه رضایی در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

ماه گذشته، گزارش شد که بازی معروف اکشن، یعنی بازی Unruly Heroes در کنسول سونی پلی‌استیشن ۴ قابل دسترسی است. این بازی با به‌روزرسانی جدیدی اواخر همین ماه منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این بازی برای پلتفرم های دیگر در اوایل سال منتشر شده بود و عنوانی براولر دو بعدی بر پایه رمان Chines، سفری به غرب است. همان‌طور که در تریلر زیر ببینید، این بازی سبک هنری بسیار مبتکرانه‌ای دارد. آن‌را می‌توان به صورت تک نفره و یا تا چهار نفر نیز به صورت مشارکتی بازی کرد. این بازی با اولین به‌روزرسانی منتشر خواهد شد که شامل یک عکس جدید، تنظیمات جدید سطح دشواری، لباس‌های بیش‌تر، لیست پیشروی و تنظیمات بازی که مربوط به کنترل بازی است. این به‌روزرسانی منحصرا برای نسخه‌ی پلی استیشن ۴ برای مدتی در نظر گرفته شده است، اما بعدها برای پلتفرم‌های دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد.

بازی Unruly Heroes اکنون برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است. در تاریخ ۷ خرداد نیز با چالش به‌روزرسانی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۱۹.۹۹ دلار/ ۱۷.۹۹ پوند/ ۱۹.۹۹ یورو راه‌اندازی می‌شود. علاوه بر این مشتری ها در اولین هفته راه اندازی ۲۰ درصد تخفیف خواهند گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: