کریس آوِِلون از علاقه خود برای نویسندگی بازی‌های The Witcher و Overwatch می‌گوید

کریس آوِلون از علاقه خود برای نویسندگی بازی‌های The Witcher و Overwatch می‌گوید

توسط افراسیاب در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

نویسنده بازی Star Wars Jedi: Fallen Order علاقه دارد تا برای فرانچایزهای The Witcher و Overwatch بنویسد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

کریس آوِلون به عنوان یکی از محبوب‌ترین نویسندگان در حوزه بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود. او نویسندگی بازی‌های بی‌شماری را بر عهده داشته است که از میان آنها می‌توان به بازی‌های Fallout: New Vegas،  Pillars of Eternity و Star Wars: Knights of the Old Republic II اشاره کرد. همچنین بازی موردانتظار Star Wars Jedi: Fallen Order پروژه دیگر  استودیو رسپاون از جهان جنگ ستارگان نیز به قلم این نویسنده نوشته شده است. با این حال آولون علاقه دارد تا با نویسندگی The Witcher و Overwatch کارنامه درخشان خود را پربارتر کند.

کریس آولون به Video Games Chronicle می‌گوید:

در این حرفه من این شانس را داشتم تا در پروژه‌های Fallout, World of Darkness, Dying Light 2, Planescape, System Shock و غیره کارکنم و بسیار به آنها عشق می‌ورزم. به کارهایی که کردم و به کارهایی که مشغول انجام آنها هستم افتخار می‌کنم.

در ادامه در مورد فرانچایزهایی که علاقه دارد کار کند اما فرصت آن پیش نیامده است از او پرسیده می‌شود:

الان که به آن فکر می‌کنم، The Witcher محشر است. من فکر نمی‌کنم برای من جاه‌طلبانه‌تر از آن چیزی وجود داشته باشد.

در ادامه آولون با توجه به همکاری سابق خود با طراح داستان بازی Overwatch می‌گوید:

Overwatch نیز بسیار جالب به نظر می‌رسد. من در آبسیدین با مایکل چو طراح ارشد داستان آن کار کرده ام. من از نویسندگی آن خوشم می‌آید. او یک نویسنده عالی است و عاشق شخصیت‌پردازی آن بازی هستم. من از طرفداران کومیک‌بوک‌ها هستم، دیدن ابرقهرمانان در محیط بازی با قلب من بازی می‌کند.

در صورتی که نویسندگی برای فرانچایزهای The Witcher و Overwatch برای آولون یک آرزو است، اما هم‌اکنون بازی‌های موردانتظار بزرگی توسط این نویسنده در حال توسعه اند. علاوه بر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بازی‌های Dying Light 2 و  Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 نیز توسط این نویسنده نوشته شده اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: