کپکام در حال توسعه چندین بازی با موتور RE Engine است

کپکام در حال توسعه چندین بازی با موتور RE Engine است

توسط افراسیاب در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۶

کپکام برنامه دارد تا برای توسعه بازی‌های نسل آینده این شرکت از موتور فوق‌العاده RE Engine استفاده کند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

کپکام ابتدا بازی Resident Evil 7 را با استفاده از موتور RE Engine روانه بازار کرد، و به تازگی دو بازی Devil May Cry 5 و بازسازی Resident Evil 2 نیز با بهره‌مندی از این موتور منتشر شده اند که همگی این عناوین به نوبه خود بازی‌های موفقی بوده اند و در زمینه دستاوردهای فنی جزو پیشروان محسوب می‌شوند.

‌به‌تازگی در جلسه سرمایه‌گذاران شرکت، کپکام مطرح کرد که آنها برنامه دارند تا بازی‌های نسل آینده کنسول‌ها را با موتور تقویت‌شده RE Engine توسعه دهند. در این گزارش آمده است:

بازی‌هایی که ما با موتور RE Engine برای نسل فعلی سخت‌افزارها ساختیم، همگی با تحسین فراوان مواجه شدند و موفقیت‌های زیادی به همراه داشتند. ما در مراحل اولیه ساخت این موتور هستیم، و قصد داریم تا آن را تقویت کرده و برای بازی‌های نسل آینده کنسول‌ها از آن استفاده کنیم.

همچنین در این جلسه از بازی‌های در حال توسعه این شرکت پرسیده شد، اما کپکام ضمن تایید توسعه چندین عنوان توسط این موتور، پاسخ روشنی به این سوال نداد، کپکام می‌گوید:

در حال حاضر ما نمی‌توانیم در مورد تعداد بازی‌های در حال توسعه یا تاریخ انتشار آنها صحبت کنیم، اما هم‌اکنون چندین عنوان توسط موتور RE Engine در حال توسعه هستند.

با اینکه کپکام از آوردن نام بازی‌های در حال توسعه با موتور RE Engine امتناع ورزید، اما به احتمال فراوان یکی از آنها نسخه بعدی بازی Resident Evil است، که با توجه به شایعات شاید این بازی Resident Evil 8 باشد و شاید بازسازی Resident Evil 3. همچنین با انتشار بازی Devil May Cry 5 همانطور که هیدیاکی ایتسونو کارگردان بازی چندین بار در مصاحبه‌های خود اشاره کرده بود، Dragon’s Dogma 2 نیز یکی دیگر از بازی‌های در حال توسعه توسط این موتور است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: