فیل اسپنسر رئیس بخش اکس‌باکس به خبر همکاری میان سونی و مایکروسافت واکنش نشان داد

فیل اسپنسر رئیس بخش اکس‌باکس به خبر همکاری میان سونی و مایکروسافت واکنش نشان داد

توسط افراسیاب در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۱

فیل اسپنسر رئیس بخش اکس‌باکس مایکروسافت، با انتشار یک پست در توییتر از همکاری میان سونی و مایکرسافت در زمینه گیم ابراز خرسندی کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

دیروز در یک خبر غافلگیرکننده، از همکاری دو شرکت سونی و مایکروسافت در زمینه گیمینگ شنیدیم. البته این خبر از چیزی که شما توقع داشتید بسیار کمتر است، بنابراین از رویای دیدن بازی‌های انحصاری دو شرکت در کنسول هم دست نگه دارید، زیرا این همکاری مربوط می‌شود به تلفیق تکنولوژی ابری. یکی از عالی‌ رتبه‌ترین شخصیت‌های اکس‌باکس آقای فیل اسپنسر رئیس بخش اکس باکس نسبت به این همکاری واکنش نشان داد.

اسپنسر با انتشار یک پست در توییتر رسمی خود، از این همکاری‌ هیجان‌زده است. شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که به این زودی‌ها شاهد تگ مستقیم سونی از طرف مایکروسافت باشیم. به نظر می‌رسد زمان تغییرات فرا رسیده است.

اسپنسر در مدت کوتاهی که به روی کار آمده است که کمتر از یک نسل می‌شود، همواره برای توسعه و گسترش بخش گیمینگ مایکروسافت تلاش کرده است، و دست به کارهای جالبی مانند انتشار بازی‌های انحصاری اکس‌باکس برای رایانه‌های شخصی زده است.

در انتها می‌توانید توییت فیل اسپنسر را مشاهده کنید:

از فرصت بوجود آمده با سونی برای پیشبرد اهداف مشترک جاه‌طلبانه گیمینگ بسیار هیجان زده هستم. بازیکنان بسیار خشنود خواهند شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: