EA Access برای پلی‌استیشن ۴

تماشا کنید: بازی‌های Battlefield 5 و A Way Out در EA Access

توسط مهدی صبح در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

پیش‌تر گفتیم که سرویس EA Access در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت و به‌زودی دو عنوان Battlefield 5 و A Way Out برای مشترکین این سرویس، در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

سرویس EA Access‌ پس از سال‌ها سرویس‌دهی برای کاربران رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان، در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ نیز قرار گرفت. این سرویس شامل عناوین گذشته و قدیمی EA، ۱۰ ساعت دموی رایگان از بازی‌های جدید و تخفیفات بسیار می‌شود. حال به نظر می‌رسد که دو بازی جدید در حال اضافه شدن به این سرویس هستند و ممکن است این انتشار همراه با عرضه‌ی این سرویس برای پلی‌استیشن ۴ باشد.

شرکت EA‌ همچنین تریلری منتشر کرده تا کاربران کنسول سونی را هیجان‌زده کند و همان‌گونه که می‌بینید در یک بخش هنگام معرفی بازی‌های EA، عناوین Battlefield 5 و A Way Out نیز در میان آن‌ها قرار دارند. هر دو بازی در حال حاضر روی این سرویس در دسترس نیستند و به نظر می‌رسد که اعلامیه‌ای را در این ویدیو شاهد هستیم. اطلاعات و جزئیات از تاریخ انتشار این دو بازی برای پلتفرم‌های مختلف منتشر نشده است.

بازی Battlefield 5 و A Way Out در حال حاضر در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قرار دارد. در ادامه تریلر معرفی سرویس EA Access برای پلی‌استیشن ۴ را مشاهده می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: