بازی The Dark Pictures: Man of Medan استودیو Supermassive Games

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی ۱۱ دقیقه‌ای بازی The Dark Pictures: Man of Medan

توسط مهدی صبح در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۳

استودیو Supermassive Games تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این استودیو ممکن است که به صورت مستقیم در حال کار روی دنباله‌ای از بازی Until Dawn نباشد، اما در حال ساخت عنوانی در سری The Dark pictures Anthology هستند، که به بازی Until Dawn بسیار مشابه است. امروز تریلری نسبتا طولانی از گیم‌پلی جدیدترین بازی آن‌ها یعنی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد.

استودیو Supermassive Games تریلری ۱۱ دقیقه‌ای از این عنوان منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. صحنه‌ای را از اوایل بازی می‌بینیم که چند دوست کنار هم نشسته‌اند و در حال تعریف کردن داستان‌های ترسناک هستند. طرفداران بازی Until Dawn سیستم انتخاب مکالمه در این بازی که بر پایه‌ی احساس‌ فعلی‌شان مشخص خواهد شد، برای‌شان آشنا خواهد بود. در حالی که در این ویدیو وارد بخش‌های ترسناک زیادی نمی‌شویم، اما بخشی از چیزهای ترسناکی که با آن در بازی سروکار خواهیم داشت، نمایش داده شده‌اند.

بازی The Dark Pictures: Man of Medan در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه تریلری از این بازی را مشاهده خواهیم کرد:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی ۱۱ دقیقه‌ای بازی The Dark Pictures: Man of Medan”