بازی واقعیت افزوده‌ Minecraft Earth

تماشا کنید: بازی جدید واقعیت افزوده Minecraft Earth برای دستگاه‌های موبایل

توسط مهدی صبح در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۸:۳۵

امروز برای جشن گرفتن ده ساله شدن بازی Minecraft استودیو Mojang و Microsoft عنوانی جدید از این فرنچایز، با نام Minecraft Earth معرفی کردند که در آینده برای دستگاه‌های موبایل منتشر خواهد شد و به صورت واقعیت افزوده خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Minecraft Earth نام این عنوان از خانواده‌ی Minecraft است و در واقع عنوانی مشابه با Pokemon Go از سوی استودیو Mojang‌ است. همانند بازی Pokemon Go، بازی Minecraft Earth عنوانی واقعیت مجازی است که هدفش آن است تا شما را به جست‌و‌جوی آیتم‌های مختلف در دنیای واقعی ارسال کند. هنگامی که بلاک‌ها و آیتم‌های دیگر را در دنیا پیدا می‌کنید، می‌توانید با آن‌ها به ساخت‌و‌ساز بپردازید.

بازی Minecraft Earth به شما اجازه می‌دهد تا روی هر سطح صافی در دنیا، ساختمان بسازید. همچنین می‌توانید با دیگر دوستان‌تان بر سر ساخت سازه‌ها، همکاری کنید. در بازی همچنین عناصر بقا وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا ببینید چه میزان در مقابل گروه‌ دشمنان می‌توانید زنده بمانید. اطلاعات دقیق‌تر راجع به این‌که این بازی چگونه عمل خواهد کرد، هنوز اعلام نشده‌اند اما به نظر می‌آید که تجربه‌ی جذابی باشد.

در ادامه تریلری از بازی Minecraft Earth برای شما نمایش داده می‌شود تا به صورت دقیق‌تر ببینید که این بازی چگونه عمل خواهد کرد. برای این بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است اما در آینده اطلاعات جدیدتری از آن منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: