جزئیات و تاریخ انتشار دو بسته گسترش‌دهنده بازی Metro Exodus منتشر شد

جزئیات و تاریخ انتشار دو بسته گسترش‌دهنده بازی Metro Exodus مشخص شد

توسط افراسیاب در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۱:۲۴

اولین بسته گسترش‌دهنده بازی Metro Exodus در تابستان ۲۰۱۹ و دومین بسته در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر خواهند شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Metro Exodus در اوایل سال جاری با نقدها و فروش متوسط منتشر شد. بزرگ‌ترین تفاوت این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی سری سندباکس و جهان‌باز شدن آن بود، در صورتی که نسخه‌های قبلی به‌صورت کامل خطی بودند. پیش از این دو بسته گسترش‌دهنده برای بازی معرفی شده بود که به‌تازگی اطلاعات جدیدی از آن منتشر شده است.

بنابر پستی که در وبسایت رسمی بازی منتشر شده است، در این دو بسته بر روی بخش داستانی تمرکز شده است. نخستین بسته The Two Colonels نام دارد، که داستان شخصیت اصلی بازی را روایت می‌کند که قصد دارد به خانه خود باز گردد اما در محیط‌های مختلف در میان دشمنان گرفتار می‌شود. در این بسته سلاح‌های جدیدی به بازی اضافه خواهند شد. نام دومین بسته Sam’s Story است که داستان شخصیت متفاوتی را روایت می‌کند که این شخصیت باید برای بقای خود در یک حیط سندباکس مانند به مبارزه بپردازد و برای نجات خود به دنبال یک زیردریایی ارتش آمریکای بگردد.

بازی Metro Exodus هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌دسترس است. نخستین بسته گسترش‌دهنده در تابستان ۲۰۱۹ و دومین بسته در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: