اضافه شدن محتویات جدید به بازی Rage 2 بلافاصله پس از انتشار

توسط علی پورمرادی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۰

قبل از این که بازی Rage 2 وارد فروشگاه‌ها شود، شرکت بتسدا (Bethesda) اطلاعاتی را از برنامه‌های خود در رابطه با اضافه شدن برخی از محتویات جدید به بازی با طرفداران به اشتراک گذاشت. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوهای اولانچ (Avalanche Studios) و آی‌دی سافتوار (id Software) قصد دارند پس از عرضه‌ی بازی Rage 2 محتویات جدید و مختلفی را در دسترس کاربران قرار دهند. محتویات جدید که طی انتشار بازی در هفته‌ آینده به بازی اضافه خواهد شد شامل چالش‌های بیشتر، پوسته‌های اسلحه و رویدادهای جهانی مختلف می‌باشد. محتویات و بروزرسانی‌هایی که در ماه جوئن به بازی Rage 2 اضافه خواهند شد نیز شامل چالش‌های جدید، پوسته‌ها، کد‌های تقلب و همچنین رویدادهای جهانی جدید خواهد شد و همچنین محتویاتی که در ماه جولای به بازی اضافه خواهند شد، بسیار مشابه ماه جوئن هستند.

اولین بسته الحاقی بازی Rage 2 در ماه آگوست در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در جریان بسته الحاقی Rise of the Ghosts محتویات داستانی، دشمنان، سلاح‌ها و مناطق جدیدی به بازی Rage 2 اضافه می‌شوند. البته این بسته الحاقی برای کاربران رایگان نیست و کاربران باید هزینه آن را بپردازند، البته محتویاتی مانند دشمنان، مناطق و پوسته‌ها که در ماه‌های گذشته به بازی اضافه شده‌‌اند برای کاربران رایگان ‌است.

همچنین در فصل پاییز نیز دومین بسته الحاقی بازی Rage 2 منتشر می‌شود، اما هنوز نام آن مشخص نیست. البته از نظر محتویات، همانند بسته الحاقی Rise of the Ghosts شاهد داستان جدید به همراه دشمنان، سلاح‌ها و مناطق تازه‌ای خواهیم بود.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “اضافه شدن محتویات جدید به بازی Rage 2 بلافاصله پس از انتشار”

  1. امیدوارم بازی DOOM رو هم مثل این گند نزده باشن

    ۰ ۰