بازی Steep را تا یک هفته به صورت رایگان تجربه کنید

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۱۵

با توجه به آخرین اخبار بازی، یوبی‌سافت اعلام کرد بازی Steep تا هفته‌ی آینده به صورت رایگان برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Steep،‌ یک بازی اسکی روی برف است که استودیو یوبی‌سافت آن را سه سال پیش برای کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر کرد. امروز اما این استودیو اعلام کرد این بازی بدون هیج مناسبت خاصی تا هفته‌ی بعد، تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی و از طریق برنامه uPlay (یوپلی) به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

به خاطر داشته باشید که اگر از کاربران uPlay هستید، هرچه زودتر این بازی را به حساب خود اضافه کنید چراکه این بازی برای مدت زمان محدودی (۵ روز) رایگان خواهد بود و در صورت اضافه کردن آن به حساب خود،‌ می‌توانید حتی بعد این زمان نیز به دانلود و تجربه‌ی آن بپردازید.

Steep بازی جذاب و هیجان انگیزی است که تجربه‌ی بازی ورزشی را با جهانی باز ادغام کرده و نتیجه‌ی لذت بخشی نیز از آن حاصل شده است. با اینکه ایراداتی از قبیل تکراری بودن گیم‌پلی و یا مشکلاتی در کنترل اسکیت‌باز به این بازی وارد است، اما به طور کلی بازی عملکرد رضایت بخشی از خود نشان داده است.

همانطور که اعلام شد،‌ این بازی تا ۵ روز دیگر برای کاربران رایانه‌های شخصی و از طریق برنامه‌ی uPlay قابل دریافت خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: