یوبی‌سافت سه بازی AAA معرفی‌نشده تا انتهای سال مالی جاری منتشر خواهد کرد

یوبی‌سافت سه بازی AAA معرفی‌نشده تا انتهای سال مالی جاری منتشر خواهد کرد

توسط افراسیاب در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۸

یوبی‌سافت هر سه بازی را در بازه زمانی دی تا اسفند ماه ۱۳۹۸ منتشر خواهد کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان یک جلسه، یوبی‌سافت اشاره‌ای به سه بازی معرفی نشده AAA داشت که در انتهای سال مالی جاری منتشر خواهند شد.

در کنار بازی Ghost Recon Breakpoint که تا انتهای سال جاری میلادی منتشر خواهد شد، سه بازی معرفی نشده دیگر نیز توسط یوبی‌سافت منتشر خواهد شد. یوبی‌سافت به‌صورت واضح اشاره کرد که این سه بازی در ربع آخر سال مالی جاری منتشر خواهند شد، یعنی از ماه ژانویه تا ماه مارچ مصادف با دی تا اسفند.

هنوز از این بازی‌ها به‌صورت رسمی رونمایی نشده است، اما شاید بتوان حدس زد که این بازی‌ها چه عناوینی هستند. به‌احتمال فراوان یکی از این بازی‌ها Just Dance 2020 است. البته کمی عجیب به نظر می‌رسد که این بازی طبق روال همیشگی خود در پاییز منتشر نشود اما مطمئن هستیم که این بازی معرفی و منتشر خواهد شد.

بازی دوم با توجه به شایعات و لو رفتن‌های فراوان Watch Dogs 3 است که طبق شایعات داستان آن در لندن جریان دارد. از انتشار نسخه قبلی آن سه سال می‌گذرد و اکنون زمان مناسبی برای یک ورودی جدید است.

حدس زدن گزینه سوم کمی دشوارتر است، اما من فکر می‌کنم که باید شاهد یک عنوان برای نینتندو سوئیچ باشیم؛ شاید دنباله  Mario + Rabbids: Kingdom Battle.

خوشبختانه تا زمان معرفی این بازی‌ها نباید زیاد صبر کنیم، چرا که کمتر از یک ماه دیگر در ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2019 برگزار خواهد شد، و ما شاهد معرفی، نمایش و اطلاعات بیشتری از این عناوین خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید