بازی WoW Classic

انتشار بازی World of Warcraft Classic در روز ۲۷ آگوست

توسط مهدی صبح در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۴۴

بالاخره بلیزارد تاریخ انتشار بازی World of Warcraft Classic را اعلام کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

برای کسانی که به دنبال بازگشت روزهای باشکوه MMO هستتند، بلیزارد امروز تاریخ انتشار بازی World of Warcraft Classic که نسخه‌‌ای قدیمی از این بازی بسیار محبوب است را اعلام کرد.

طبق چیزی که در وب‌سایت رسمی WoW اعلام شد، نسخه‌ی کلاسیک بازی World of Warcraft روز ۲۷ آگوست (۵ شهریور) عرضه خواهد شد. بازی WoW Classic در رویداد BlizzCon سال ۲۰۱۷ اعلام شد و از آن زمان تا به حال طرفداران بسیاری منتظر آن بودند.

البته اگر نمی‌خواهید تا آن زمان صبر کنید تا بازی به دست‌تان برسد، بلیزارد شانسی را در اختیار بازیکنان قرار داده تا قبل از این زمان بتوانند به تجربه‌ی آن بپردازند. این زمان از ۱۵ می، یعنی امروز شروع می‌شود و بلیزارد از میان بازیکنان انتخاب می‌کند تا به تجربه‌ی بتای بسته‌‌ی بازی World of Warcraft Classic بپردازند. برای ورود به این بتا، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در بخش مدیریت حساب‌های‌‌تان در بلیزارد رفته و بخش بتای WoW Classic را انتخاب کنید. اگر نمی‌توانید وارد این بتا شوید، فرصت‌های دیگری خواهید داشت تا قبل از انتشار رسمی بازی، آن را تجربه کنید.

علاوه بر این‌ها، این شرکت گفته است که روز ۱۳ آگوست می‌توانید شخصیت جدید بازی World of Warcraft Classic را بسازید. درحالی که بلیزارد برنامه‌ای برای انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ ندارد و بازی World of Warcraft Classic بزرگ‌ترین عنوان آن‌ها در امسال خواهد بود، مطمئنا تجربه‌ی بسیار خوبی خواهد بود تا کمی آزروث قدیمی را تجربه کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: