ریمستر بازی Ghostbusters: The Video Game توسط سازمان رده‌بندی سنی لو رفت

ریمستر بازی Ghostbusters: The Video Game توسط سازمان رده‌بندی سنی لو رفت

توسط افراسیاب در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۲

بازی Ghostbusters: The Video Game در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم‌های نسل قبل منتشر شده بود و اکنون طبق لیست سازمان رده‌بنده‌سنی به نظر می‌رسد ریمستر آن برای پلتفرم‌های نسل حاضر عرضه خواهد شد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Ghostbusters: The Video Game حدود ۱۰ سال پیش توسط آتاری برای پلتفرم‌های نسل گذشته منتشر شده بود. با نزدیک شدن به سالگرد این بازی به نظر می‌رسد خبرهایی از آن در راه است.

به تازگی بازی Ghostbusters: The Video Game در سایت Game Rating لیست شده است. این وبسایت، سایت رسمی سازمان رده‌بندی سنی بازی‌ها در کشور تایوان است. طبق این لیست این عنوان برای اکس‌باکس وان لیست شده است.

در این لیست شرکت Mad Dogs Games به عنوان ناشر بازی معرفی شده است، شرکتی که پیش از این وظیفه نشر بازی‌های NBA Playgrounds و Shaq-Fu: A Legend Reborn را بر عهده داشت. نکته شک‌برانگیز آن است که این بازی برای پلتفرم‌های دیگر لیست نشده است و همچنین تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

با اینکه در این صفحه به‌صورت کاملا روشن به بازی Ghostbusters: The Video Game اشاره شده است، اما تا زمانی که به‌صورت رسمی تایید نشود نباید نسبت به صحت آن اطمینان داشت. این احتمال وجود دارد که این اتفاق تنها یک تصادف باشد و یا تنها قرار باشد که این بازی به لیست قابلیت برگردان اکس‌باکس اضافه شود. البته این احتمال کم است چراکه عناوین دیگری که به لیست قابلیت‌برگردان اضافه شده بودند توسط این سایت رده‌بندی مجدد سنی دریافت نکردند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: