تماشا کنید: تریلر زمان عرضه‌ی احساسی بازی A plague Tale: Innocence

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۰۰

طی آخرین اخبار بازی، شاهد انتشار تریلر زمان عرضه‌ی بازی A plague Tale: Innocence هستیم که قبل از عرضه‌ی بازی، بحشی از آن را به طرز احساسی به نمایش می‌گذارد. با دنیای بازی همراه شوید.

A plague Tale: Innocence دیروز به صورت رسمی منتشر شد و در همین راستا، استودیو Focus Home Interactive و Asobo، آخرین تریلر از این بازی را به نمایش گذاشتند که باعث هیجان و شگفتی کاربران شد. این تریلر بسیار احساسی است که در آن Amicia و برادر کوچکش Hugo را در مواجهه با انواع و اقسام خطر‌ها می‌بینیم. خوشبختانه در این تریلر شاهد بخش کوچکی از داستان بازی نیز هستیم که در رابطه با Lord Nicholas، مأمور بازرسی مخوفی که سرتاسر بای به دنیال شکار شماست، روایت می‌شود.

داستان کلی بازی در رابطه با خواهر و برادری است که که دوشا دوش هم، در تاریک‌ترین برهه‌ی زمانی تاریخ برای نجات جان خود می جنگند. این بازی که کاربران را به سفری احساسی و سخت در طی قرن ۱۴ در کشور فرانسه می‌برد، تلفیقی از سبک‌های ماجراجویی، اکشن و مخفی کاری است که با داستانی بسیار زیبا کامل می‌شود.

شما عزیزان می توانید تریلر مربوطه را در زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این بازی هم اکنون برای کاربرات پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: