جرج آر آر مارتین نغمه‌ی یخ و آتش سریال Game of Thrones

بازیگر باریستان سلمی خبر از پایان دو کتاب آخر جرج آر آر مارتین می‌دهد

توسط مهدی صبح در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۱

تنها یک قسمت با پایان سریال Game of Thrones فاصله داریم و با این خبرها باید گفت که طرفداران می‌توانند دو پایان برای این دنیا در نظر داشته باشند. طبق صحبت‌های یکی از بازیگران سریال Game of Thrones پایان سری فانتزی جذاب جرج آر آر مارتین با نام «نغمه‌ی یخ و آتش» که سریال Game of Thrones برپایه‌ی آن ساخته شده است، همین حالا نوشته شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

صحبت‌های مک‌آیهنی

همان‌گونه که در ردیت آمده، باریستان سلمی با بازی ایان مک‌آیهنی، طی یک پنل در Epic Con در سنت پترزبورگ روسیه مدعی شده است که مارتین دو کتاب آخر یعنی «بادهای زمستانی» و «رویای بهار» را به پایان رسانده و فقط آن‌ها را منتشر نکرده است. مک‌آیهنی گفت:

نمی‌دانم اگر بیش‌تر از من راجع به این موضوع اطلاع دارید، اما چیزی که به من گفته شده، این است که جرج آر آر مارتین همین‌ حالا‌هم کتاب‌های ششم و هفتم را به پایان رسانده است و تا جایی که موضوع مربوط به او می‌شود، تنها هفت کتاب قرار است وجود داشته باشد. اما جرج با بنیوف و وِیس قراری گذاشته است مبنی بر این‌که تا زمانی که سریال پایان نیابد، کتاب‌هایش را منتشر نکند. حال که به پایان سریال بسیار نزدیک شده‌ایم، ممکن است تا یک یا دو ماه دیگر کتاب‌ها منتشر شوند و من منتظرم بدانم که باریستان در دو کتاب آخر چگونه عمل خواهد کرد.

این که چگونه پایان سریال با کتاب تفاوت خواهد داشت، جوابی است که طرفداران دنبال آن هستند. مارتین گفته است که همواره می‌دانسته سریال به چه پایانی خواهد رسید و به وِیس و بنیوف نیز موضوعات مهم را اعلام کرده است. اما مارتین در جای دیگر گفته کاش سریال فصل‌های بیش‌تری داشت تا همه چیز را مشخص کند و مثال‌های زیادی برای تفاوت مسائل درون کتاب با سریال وجود دارد. امکان این وجود دارد که همه چیز در کتاب‌ها پایان یابد و یا مسیر مشابهی داشته باشند. به هر حال، بسیاری از شخصیت‌هایی که در سریال مرده‌اند در کتاب هنوز زنده‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: